•  
  • Redaktor naczelny Wyborcza.pl: Jarosław Kurski
  • Wydawca regionalny: Wojciech Pelowski
  • Redaktor naczelna "Gazety Wyborczej" w Rzeszowie: Małgorzata Bujara, malgorzata.bujara@rzeszow.agora.pl
  •  
  • Dziennikarze: Tomasz Błażejowski, tomasz.blazejowski@rzeszow.agora.pl, Artur Gernand, artur.gernand@rzeszow.agora.pl, Anna Gorczyca, anna.gorczyca@rzeszow.agora.pl, Katarzyna Kazanecka, katarzyna.kazanecka@rzeszow.agora.pl, Marek Kruczek, marek.kruczek@rzeszow.agora.pl, Agata Kulczycka, agata.kulczycka@rzeszow.agora.pl, Magdalena Mach, magdalena.mach@rzeszow.agora.pl, Joanna Pasterczyk, joanna.pasterczyk@rzeszow.agora.pl
  •  
  • Fotoreporter: Patryk Ogorzałek, patryk.ogorzalek@rzeszow.agora.pl
  • Współpracownicy: Mateusz Chmiel, mateusz.chmiel@rzeszow.agora.pl
Więcej tematów - rzeszów
Wiadomości z Rzeszowa
Magazyn Rzeszów
Sport w Rzeszowie