FESTIWAL GOADUPA

5/9

Materiały organizatora

16 - 19 lipca, Goadupa Arts, Culture & Music Festival 2015, Natura Park, Stężnica k. Baligrodu - Bieszczady

W programie festiwalu wycieczka po świecie sztuki, kultury i muzyki. Dwie sceny muzyczne, a na nich występy legend oraz wschodzących gwiazd muzyki psychedelic, ethno, world, dub i chill out prezentujących rozmaite oblicza tych stylów. Będzie też można podziwiać dzieła sztuki w galerii, szalone instalacje, wykręcone projekcje i mappingi, wyjątkowe performance oraz wysłuchać wartościowych wykładów i wziąć udział w interesujących warsztatach.

Na głównej scenie wystąpią: Absolum (3d Vision Rec - Fr), Artha (Cronomi Rec - Pl), Circus Bent (Looney Moon Rec - Pl), Deedrah (United Beats Records - Fr), Earthspace (Mosaico/Blacklite Records - Br), Holon (Catalyst Rec - Mx), Inlakech (Catalyst Rec - Mx), Jaraluca (Neogoa Rec - Pl), N.A.S.A ( Iboga Records - Dk), Scorb (Trick Music - UK), Slv (Fantazja - Pl), Sourone (Zenon Rec - Pl), Space Element (Mystic Arts Event - Pl), Sychotria (Ayauma Rec - Br), Transwave (Perfecto Fluoro Rec - Fr), Whiptongue (Looney Moon Rec - Br), Zoogra (Mystic Arts Event - Pl)

Djs: Dala (Nano Rec - Sa), Mantodea (UK/Pl), Sati (Mutagen Rec - UK/Pl), Verax (Alien Safari - Sa), Yidam (Liquid Frequency Rec - Ind), Atan (Toga Dansverg - Pl), Bartech (Absurd Squad - Pl), Bongo (Mystic Arts Event- Pl), Cj Art (J00f Rec/Deepersense - Pl), Ditch (Medulla Oblongata - Pl), Dominor (Magowie Psychedelicznej Nuty - Pl), Elf (Stropharia Cubensis Community - Pl), Gobit (No Comment Rec - Pl), Havaya (3d Vision Rec - Pl), Kace (Cronomi Rec/Pan Music - Pl)

Leo Rafen (No Comment Rec - Pl), Mabeat (Mdmt - Pl), Meff (Egodrop - Pl), Nois (Egodrop - Pl), Nozyo (Egodrop - Pl), Ochen (Medulla Oblongata/Dope Deer Rec - Pl), Pitt (Magowie Psychedelicznej Nuty - PL), Ross (Medulla Oblongata - Pl), Styropian (Mystic Arts Event/Psylesia - Pl), Trip (Egodrop - Pl), Wyrx (Egodrop - Pl), Yaos (Magowie Psychedelicznej Nuty - Pl)

Na scenie Chill/Groove Stage: Ambeam (Mistique Emotion - Pl), Atman Construct (Time Resonance Music - UK), Caapi (UK), Chillumafia (Pl/Ind), False Identity (UK), Helliocetrism (Alrealon Musique/Lesna Szajka - Pl), I Awake (Ultimae Records - Swe), Kapelmistrz Aka Green Jesus (Weź Się Uczesz Records - Pl), Moondancer (Quantum Digits Rec - Pl), Nag Champa (Pl), Paul Kwitek (Existence Music - Pl), Sourone (Glitchy Tonic Rec  Pl), Tara Putra (Gleise 581c Records - Ger)

DJ's:: Alterra (UK), Matt Green (Base Corrupt - UK), Psygor (Psyalaska - Sk), Robin, Triskele(Merkaba Music/Triskele Managment UK), Sub Kartel (Sub Funk - UK), Yidam (Chillumafia/Liquid Frequency Rec - Ind), Abyss (Deepersense - Pl), Antek (Burning Man Festival - USA), Atom (Morfogeneza - Pl), Bongo (Mystic Arts Even - Pl), Cj Art (Joof Rec/Deepersense - Pl), Damon (Chillumafia/Mystic Arts Event - Pl), Dub Therapist (Natural Unit - Pl), Dubseed (Dub Temple - Pl), Jah Bass (Pl), Johnny Mandrake (Fractal Forest - Pl), Marion (Ashoka - Pl), Mayster (Dream Catchers - Pl), Meff (Egodrop - Pl), Primal (Deepersense - Pl), Zabielsky (Pl)

Mapping, instalacje wizualne oraz wizualizacje: Fuhek (Egodrop - Pl), Kapslook (Studiokiosk.Eu - Pl), No Art (Egodrop - Pl), Visual Control (Pl), Vortex Visual Division (Pl)

Galeria, dekoracje oraz instalacje: 2deko, Dooray, Egodrop, Fura, Local Artists - Tba, Luiza Poreda, Morfogeneza, Psyalaska (Sk), Temeshi, +More Tba

Pchli targ: Food, Clothes & More / Stalls Tba

Warsztaty oraz wykłady: wykłady prowadzone przez Cohabitat, Biżuteria

Garncarstwo Oraz Rękodzieło Ludowe, Yoga, terapia dźwiękiem, szałas potów, kuglarstwo

Więcej TUTAJ

21 - 26 lipca, Augustowski Blues Maraton 2015

Program:

22 lipca, godz. 20 Kaktusik (ul. 29 listopada 2): Cheap Tobacco, Makar Trio po występach jam session

23 lipca, godz. 20 Kaktusik (ul. 29 listopada 2): TWA, Makar Trio, Nie strzelać do pianisty, po występach jam session

24 lipca, godz. 20 Kaktusik (ul. 29 listopada 2), Nie strzelać do pianisty, Cheap Tobacco, po wykonach jam session

25 lipca, godz. 19.30 Blues Brothers (ul. Mostowa), Latest Trip, Noisy Gasoline. Nocne akustyczne Jam session na statku (początek rejsu ? port żeglugi, ul. 29 listopada 7), godz. 21: Makar Trio, Missing Part (duo akustyczne), Tomek Kamiński harmonijka Stypendysta Marszałka Województwa Podlaskiego, Jan Gałach skrzypce, gitara (lider zespołu Jan Gałach Band )

26 lipca, Amfiteatr, godz. 20.00 (ul. Nadrzeczna, przy jez. Necko): Makar Trio suport, TSA - danie główne.

 

27 - 31 lipca, Międzynarodowa Akademia Wyobraźni w Łańcuckim Miejskim Domu Kultury (ul. Kościuszki 15). Plastyczne warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Wszystkie zdjęcia
  • BRAVE KIDS
  • LIPIEC
  • GORAJEC
  • FESTIWAL GOADUPA
  • SIERPIEŃ
  • CIESZANÓW ROCK FESTIWAL
  • KINOBUS
-->
Tematy ważne dla Rzeszowa
Tłusty czwartek
Tematy
Miejsca
Komunikacja
Ludzie
Nieruchomości
Więcej tematów - rzeszów
Wiadomości z Rzeszowa
Magazyn Rzeszów
Sport w Rzeszowie