Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wreszcie zrozumieli ! Konkurs to najlepsze rozwiązanie !
już oceniałe(a)ś
6
2
Z ostrożności nie pochwalę, dopóki na własne oczy nie zobaczę. Na grafice, to wszystkie projekty są piękne ;p
już oceniałe(a)ś
4
0
Bez sensu. Ja bym tam pierdyknął kościół. Albo pomnik.
już oceniałe(a)ś
6
3
Piękna rzecz!:) Wreszcie coś z pierwszej ligi. Mam nadzieję, że to dobry początek edukacji architektonicznej w tym mieście, gdzie "lupusy" są krytykami i znawcami sztuki. Gratuluję Zespołowi, gratuluje Sądowi Konkursowemu. Jest dobrze:)
@drankas Rozumiem, że dla ciebie, jeśli coś pasuje, jak pięść do nosa, to z pewnością zasługuje na nominację do "pierwszej ligi". To jednak przede wszystkim jest kwestia smaku, jak pisał Herbert, którego brak wyraźnie przebija z twojej opinii.
już oceniałe(a)ś
2
5
@crimen I tu się zdziwisz bo jestem kontekstualistą. Ale tak się składa, że żeby zaistniała spójność niekoniecznie trzeba powielać otoczenie ale można wprowadzić coś co nazywa się akcentem. Zresztą ten obiekt wpisuje się w kontekst m.in. dlatego, że ma stosunkowo transparentną elewację. A oglądać to będziemy z punktu widzenia człowieka. I nie będę cię obrażać, bo po co. Ale zauważę, że smak zmienia się wraz z poziomem wyrafinowania (w tym wypadku wiedzy).
już oceniałe(a)ś
6
2
@crimen myślę że Herbert miał co innego na myśli , a nie poczucie smaku w architekturze. mylisz dwie zupełnie różne sprawy. wstyd posiłkować się takim poetą w taki sposób
już oceniałe(a)ś
3
1
Mnie się ten projekt podoba, odważny, ciekawy. Oczywiście w tej formie, a nie po "modyfikacjach" miejscowych specjalistów... W kwestii ciekawych projektów Hiszpanom można zaufać, więc popieram jego budowę
już oceniałe(a)ś
7
5
piękne! nic nie zmieniać i robić. natomiast praca Architektów z Rzeszowa ... - albo wybrano kiepski szkic do prezentacji, albo niech lepiej zmienią zawód. Rozpacz.
już oceniałe(a)ś
2
3
To prawda co napisał lupus . Pytanie czemu Prezent tego miasta nie chce planów zagospodarowywania w mieście.... BO KASA POD STOLĘ.... od pseldo-deweloperki jest ... Tu kiedyś projektowałem -teraz od 2008 mój projekt leży w Dublinie u BURMISTRZA LV Interchange -gogle - bo MIASTO nie ma kasy na metro .... ALE TERAZ ROBIĘ LEPSZE RZECZY , ALE W LONDYNIE :-). Pozdrawiam Prezydenta milo się gadało ostano....
@zikzik Patryjoci umierali za kraj, ponad 100 lat matki uczyły dzieci języka choć kraj nie istniał a Ty dla pieniędzy wyjechałeś? A co z Ciebie za autorytet? Pewnie kolejny wąsaty Janusz architektury? Praca dla ciapatego, murzyna czy rudego irlanczyka dają Ci prawo mówić co dobre dla Tych co tu w kraju ojców pracują na wielkość tego miasta?
już oceniałe(a)ś
1
4
@zikzik A w jakim to języku - "kasa pod stołę..." bo "za chiny" nie rozumiem.
już oceniałe(a)ś
2
1
@Pisul Maximus ja już słabo po Polsku pisze :-) nawet polskich liter nie mam na komputerze przepraszam za błędy ... to z "rozpędu" ja nie zabiegam o "elektorat"
już oceniałe(a)ś
0
0
@mz50 ja już słabo po Polsku pisze :-) nawet polskich liter nie mam na komputerze przepraszam za błędy ... to z "rozpędu" ja nie zabiegam o "elektorat"
już oceniałe(a)ś
0
0
Żałosny i tragiczny projekt, kolejna zmarnowana szansa na coś porządnego w Rzeszowie. To miasto staje się coraz brzydsze i coraz bardziej kiczowate z każdym rokiem, przy popisach lokalnych wąsatych Januszy - pseudo-developerów to co budowano za PRLu to był przykład dobrego gustu.
@lupus1020 Znafca z kompleksami. Napisz kto cię molestował?
już oceniałe(a)ś
6
6
@lupus1020 E tam, zrzędzisz pan...
już oceniałe(a)ś
4
3