Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przejrzeliśmy propozycje apartamentów na rzeszowskim rynku nieruchomości. Skupiliśmy się na mieszkaniach prosto od Deweloperów, a zatem w świeżych i nowoczesnych projektach. Kryterium przyjęte do poszukiwań, to metraż od 90 m2 oraz dodatkowe rozwiązania zaproponowane przez Dewelopera wyróżniające dany projekt na tle innych.

Poniżej nasze TOP 5 mieszkań wraz z opisami.

Na szczególną uwagę zasługują apartamenty realizowane w projekcie Grabskiego7. Prestiżowa lokalizacja w otoczeniu zieleni, w pobliżu ścieżki rowerowe, a przede wszystkim widoki z mieszkań na Wisłok czy Żwirownię, czynią tę Inwestycję wyjątkową. Ostatnie piętro, to przestronne mieszkania z antresolą, którą można zagospodarować na sypialnię czy domowe biuro. Wysokie sufity sprawiają wrażenie sporej przestrzeni i pozwalają na nietypową aranżację wnętrza. Według nas są to prawdziwe perełki.

embed
embed

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Nie można nie zwrócić uwagi na wyjątkowe mieszkania powstające w ramach kolejnego etapu topowej rzeszowskiej Inwestycji przy ulicy Paderewskiego. Dzielnica Parkowa, to obecnie jedna z najchętniej wybieranych lokalizacji. W etapie IV Deweloper proponuje mieszkania na ostatnich piętrach budynku z dodatkową powierzchnią tarasów. Narożne położenie mieszkań gwarantuje optymalne doświetlenie każdego z pomieszczeń.

Atutem mającym wpływ na naszą decyzję jest fakt, iż mieszkania te powstają na osiedlu, na którym zapewniono handlowo-usługową infrastrukturę i wszystko, co potrzebne, jest na miejscu!

Materiały promocyjne PartneraMateriały promocyjne Partnera 

Ostatni  apartament realizowany w niewielkim projekcie przy ulicy Uroczej10.  Lokalizacyjny strzał w 10, blisko centrum, ale zapewniający popołudnie w spokojnej scenerii. Mieszkanie na ostatnim, piątym piętrze z potężnym tarasem, sypialnią z indywidualną łazienką i garderobą, kolejnymi pokojami i przestronnym salonem z pewnością zachwyci nie jednego z łowców nieruchomościowych perełek!

Materiały promocyjne partneraMateriały promocyjne partnera 

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.