Święta - rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie i poczucie bezpieczeństwa. W samochodach marki BMW możecie poczuć się bezpiecznie także w drodze do swoich bliskich i wracając do domu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zapach choinki i świeżego ciasta, światło świec i wspólny posiłek przy świątecznym stole - przed nami  magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. W tym roku wyjątkowy, bo spotkamy się w mniejszym gronie, z najbliższymi. Ważne, abyśmy spędzili ten czas bezpiecznie - i w domu, i w drodze.

Bezpieczeństwo to nie jest temat do dyskusji o kompromisach. Zyskało na wartości zwłaszcza w niepewnych czasach pandemii koronawirusa. W samochodach marki BMW zawsze jest traktowane priorytetowo. Najnowocześniejsze modele spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa dostępne są w salonach BMW Dobrzański w Rzeszowie i Krakowie. Odwiedź nas jeszcze przed świętami, a zdążysz dojechać bezpiecznie i na czas na spotkanie z najbliższymi.

Z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia salony BMW Dobrzański Rzeszów i Kraków życzą Wam wszystkim, by te nadchodzące święta były zdrowe, bezpieczne i radosne, a także pełne nadziei na przyszłość, na dużo lepszy 2021 rok.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Samochody BMW są bezpieczne, czego nie można powiedzieć o ich kierowcach
już oceniałe(a)ś
2
0