Niektóre z rzeszowskich urzędów i instytucji zrobiły sobie dłuższy weekend majowy. Sprawdź, jakie miejsca będą zamknięte 4 maja.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

4 maja normalnie będzie pracować Urząd Miasta Rzeszowa, który będzie otwarty tradycyjnie od godz. 7.30 do 15.30.

Podobnie jak w przypadku Urzędu Miasta, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego będzie czynny w godz. 7.30 - 15.30.

Ci, którzy będą chcieli załatwić swoje sprawy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, będą mogli to zrobić 4 maja. ZUS w Rzeszowie będzie pracował normalnie w godzinach od 8 do 15.

Urząd Wojewódzki i urzędy skarbowe będą zamknięte

Zgodnie z zarządzeniem Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, piątek 4 maja jest w tym roku dniem wolnym od pracy dla pracowników urzędów administracji rządowej, dlatego też Urząd Wojewódzki w Rzeszowie ma dzień wolny.

W zamian urząd będzie otwarty w sobotę 19 maja w godzinach od 7.30 do 15.30

4 maja 2018 r. jest dniem wolnym od pracy w Izbie Administracji Skarbowej w Rzeszowie i urzędach skarbowych woj. podkarpackiego. Podobnie jak w przypadku Urzędu Wojewódzkiego, urzędy skarbowe będą normalnie działać 19 maja w sobotę.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem