Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

E-mail: listy@rzeszow.agora.pl

Telefon do dyżurnego dziennikarza: tel. (17) 780 30 00 (od godziny 10 do 17)

rzeszow.wyborcza.pl w serwisach społecznościowych:

Facebook: Wyborcza.pl Rzeszów

Twitter: Wyborcza.pl Rzeszów

Adres korespondencyjny: al. Powstańców Warszawy 14, 35-029 Rzeszów

Biuro ogłoszeń

  • tel. 507 095 622
  • reklama@rzeszow.agora.pl

Redakcja

Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej": 

Adam Michnik

Redaktor naczelny serwisu Wyborcza.pl: 

Jarosław Kurski

Redaktor naczelna lokalnej redakcji "Gazety Wyborczej" w Rzeszowie:

Magdalena Mach


Dziennikarze:

  • Mateusz Chmiel, mateusz.chmiel@rzeszow.agora.pl
  • Artur Gernand, artur.gernand@rzeszow.agora.pl,
  • Anna Gorczyca, anna.gorczyca@rzeszow.agora.pl,
  • Aleksandra Kołodziejak, aleksandra.kolodziejak@agora.pl,
  • Marek Kruczek, marek.kruczek@rzeszow.agora.pl,
  • Agata Kulczycka, agata.kulczycka@rzeszow.agora.pl,
  • Joanna Pasterczyk, joanna.pasterczyk@rzeszow.agora.pl

Fotoreporter: Patryk Ogorzałek, patryk.ogorzalek@rzeszow.agora.pl

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.