Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wysyłamy Wam do porannej kawy najświeższe i najważniejsze wiadomości o tym, czym żyje Rzeszów i Podkarpacie, ale także informacje praktyczne, jak prognoza pogody, czy pomysły na to, jak ciekawie spędzić popołudnie. Zaprezentujemy Wam opinie redaktorów rzeszowskiej "Wyborczej" na bieżące tematy, ale jesteśmy też ciekawi Waszego zdania, zapytamy o nie w codziennej sondzie. 

Nowe newslettery we wszystkich redakcjach lokalnych "Gazety Wyborczej"

- Newslettery są jednym z dynamicznie rozwijających się źródeł ruchu dla serwisów lokalnych Wyborcza.pl. Jestem przekonany, że "Dzień dobry" - nowy miejski newsletter przygotowywany codziennie rano przez dziennikarzy naszych 20 redakcji lokalnych - przyciągnie nowych użytkowników - mówi Mikołaj Chrzan, szef redakcji lokalnych "Gazety Wyborczej".

Aby zostać subskrybentem "Dzień dobry, Rzeszów", zapisz się na stronie: rzeszow.wyborcza.pl/newsletter.

Serwisy lokalne Wyborcza.pl

Według badania Gemius PBI za wrzesień br. serwisy lokalne "Gazety Wyborczej" miały 5,8 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali na nich 38,9 mln odsłon.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.