Policja poszukuje 42-letniego Artura Nosala, który kilkanaście dni temu wyszedł z domu i do dzisiaj nie kontaktował się z rodziną.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

42-letni mieszkaniec Niska wyszedł z domu w nocy, z 4 na 5 lutego. W chwili zaginięcia Artur Nosal ubrany był w ciemną kurtkę, szerokie spodnie, sznurowane za kostkę buty zimowe oraz ciemną czapkę. Zaginiony może poruszać się w okolicy miejsca zamieszkania, leśnego parkingu przy drodze krajowej nr 19 w kierunku na Rzeszów oraz na ulicy Długiej i ulicach przyległych.

Zaginął 42-letni mieszkaniec Niska. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu

Policja opublikowała także rysopis zaginionego. Mężczyzna ma 175 cm wzrostu i ma szczupłą budowę ciała. Fryzura: krótkie włosy w kolorze ciemnego blondu. Oczy: zielone.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat okoliczności zaginięcia bądź znające miejsce aktualnego pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, ul. Sandomierska 6, lub telefoniczny na numer telefonu (15) 877 53 10, lub pod numer alarmowy 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem