Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak informują policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, 44-letni Piotr Kopański, który jest mieszkańcem Zahutynia (pow. sanocki), 6 listopada wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną.

Zaginął 44-letni Piotr. Mężczyzna porusza się żółto-niebieskim rowerem

Policjanci postanowili opublikować rysopis mężczyzny. Co istotne, według ustaleń policji zaginiony porusza się rowerem marki Giant, koloru żółto-niebieskiego. Dodatkowo funkcjonariusze przekazują, że mężczyzna może przebywać na terenie Rzeszowa.

Rysopis:

  • wzrost około 170 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy krótkie - ciemne,
  • buty koloru brązowo-czarnego.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku osobiście lub telefonicznie pod numery 47 829 6310 lub 47 829 6311 albo pod telefon alarmowy 112 - apelują policjanci.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.