Policja poszukuje 45-letniego Krzysztofa Gintera, który zaginął 16 stycznia. Jego auto zostało znalezione w kompleksie leśnym przy ul. Partyzantów w Mielcu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

45-letni mieszkaniec Mielca wyszedł z domu 16 stycznia. Po południu poinformował najbliższych, z którymi mieszkał, że jedzie na przejażdżkę swoim szarym hundaiem i20. Od tego czasu rodzina nie ma z nim kontaktu.

Zaginął 45-letni Krzysztof Ginter. Policjanci znaleźli jego samochód

Dlatego policjanci ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, prowadzą poszukiwania za zaginionym Krzysztofem Ginterem. Po dwóch dniach trafiono na ślad mężczyzny. Jego samochód został odnaleziony przez policjantów w lesie nieopodal stawów przy ul. Partyzantów. Jednak na razie nie udało się ustalić, co stało się z 45-latkiem, dlatego policja opublikowała rysopis zaginionego:

  • wzrost około 180 cm,
  • średnia budowa ciała,
  • włosy krótkie czarne,
  • oczy ciemne,
  • zarost na twarzy.

Gdy wychodził z domu miał na sobie spodnie jeansowe koloru ciemnego, buty za kostkę typu adidas koloru ciemnego, bluzę dresową koloru szarego oraz kurtkę za pas koloru zielono-szarego.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu, nr tel.: 47 822 73 26 (w godz. 7.30 - 15.30) oraz całodobowo pod nr. tel.: 47 822 73 10 lub 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem