Jeszcze tylko do poniedziałku 3 maja możecie oddać swój głos w plebiscycie "Wyborczej" Supermiasta i Superregiony 2040.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna, budowa S19 czy Centrum Nauki „Łukasiewicz", inwestycja w turystyczne Eldorado w Bieszczadach, a może zniesienie „stref wolnych od LGBT"? Co doda Podkarpaciu energii do dalszego rozwoju? A co nakręci rozwój Rzeszowa? Zdecydujcie sami!

W ramach drugiej odsłony plebiscytu samorządowego „Wyborczej" Supermiasta i Superregiony 2040, która poświęcona jest przyszłości, dyskutujemy o największych szansach dla miasta i regionu. Okazało się, że pomysłów, na co samorządy powinny postawić akcent, planując działania na najbliższe lata i dziesięciolecia, jest bardzo wiele. Spośród nadesłanych przez Was propozycji, po redakcyjnej dyskusji, wybraliśmy 12 propozycji wyzwań dla Rzeszowa i 12 dla Podkarpacia.

WYZWANIA DLA RZESZOWA I DLA PODKARPACIA - GŁOSUJ TUTAJ

Głosowanie potrwa jeszcze tylko do 3 maja, wyniki ogłosimy 7 maja. Uwaga, każdy Czytelnik może oddać jeden głos. Listę siedmiu zwycięskich wyzwań dla miasta i siedmiu dla regionu stworzymy z tych wyzwań, które uzyskają najwięcej Waszych głosów.

O Supermiastach i Superregionach słuchaj także w radiu Złote Przeboje w niedzielę o godz. 7 i 22.

Supermiasta
CZYTAJ WIĘCEJ
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem