Otwarte zebranie Czytelników i zespołu "Wyborczej" już dziś o godz. 20. Serdecznie zapraszamy czytelników z Podkarpacia. Będzie można zadawać pytania.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Siłą „Gazety Wyborczej" jesteście Wy, nasi Czytelnicy. Dziękujemy Wam za wsparcie w e-mailach i listach do redakcji, w postach pod artykułami i w mediach społecznościowych. Traktujemy je jako zobowiązanie. I dlatego dziś o godz. 20 zapraszamy Was na stronie Wyborcza.pl na Walne Zebranie Czytelników i Zespołu „Gazety Wyborczej".

Adam Michnik i jego zastępcy oraz kluczowe postaci z redakcji opowiedzą Państwu, jak przekształciliśmy „Wyborczą" w nowoczesne i prężne medium internetowe, które pod względem liczby prenumeratorów jest liderem w tej części Europy.

Opowiemy o naszych śledztwach, o nowych redakcjach lokalnych i o współpracy z najlepszymi redakcjami świata. Niestety, opowiemy też Państwu o zagrożeniach, przed którymi jako niezależni dziennikarze stoimy.

Liczymy na Państwa obecność i na pytania! Czekamy na nie przed spotkaniem. Ślijcie je na adres: listy@wyborcza.pl.

Początek spotkania w środę o godz. 20 na Wyborcza.pl.

Spotkanie odbywa się pod patronatem Klubu „Wyborczej" - każdego, kto zechciałby przystąpić do niego, zapraszamy! 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem