Kilkadziesiąt wydarzeń kulturalnych, z których największym jest dzisiejszy Koncert Główny w parku Sybiraków z kolektywami gwiazd z Polski i zagranicy - tak zapowiada się tegoroczna edycja interdyscyplinarnego festiwalu Wschód Kultury. Europejski Stadion Kultury. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Wschód Kultury. Europejski Stadion Kultury odbędzie się w Rzeszowie od piątku do niedzieli. ESK to festiwal, który co roku przyciąga do Rzeszowa tłumy mieszkańców regionu i turystów. Odbywa się już po raz dwunasty, a od 2013 r. jest częścią większego projektu – festiwalu Wschód Kultury integrującego środowiska artystyczne miast Polski Wschodniej (Rzeszów, Lublin, Białystok) i artystów krajów Partnerstwa Wschodniego (m.in. Ukraina, Gruzja, Armenia). Jego atutem jest interdyscyplinarność – w programie ESK 2022 znajdą się wydarzenia związane z teatrem, muzyką, tańcem, warsztatami i nie tylko.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem