Nieco poniżej 200 tys. zł chce firma z Katowic za uaktualnienie projektu przebudowy ul. Grunwaldzkiej w Rzeszowie. Miasto ogłosiło przetarg na jej przebudowę, ale chce, by na ulicy było więcej drzew, niż zakłada projekt wykonany kilka lat temu, i by pojawił się tam pomnik grunwaldzki.

AG Doradztwo i projektowanie, firma z Katowic, zgłosiło swoją ofertę w przetargu na aktualizację dokumentacji projektowej przebudowy ul. Grunwaldzkiej w Rzeszowie. Zaproponowana kwota to 199 875 zł, a miasto zaplanowało, że nie wyda na ten cel więcej niż 200 tys. zł. Jest więc szansa, że oferta zostanie przyjęta.

Inwestycje Rzeszów. Projekt przebudowy ul. Grunwaldzkiej do zmiany

Miasto chce zaktualizować dokumentację projektową przebudowy ul. Grunwaldzkiej, bo ma inną wizję tej modernizacji. Chce, by było tam m.in. więcej zieleni. Potrzebny jest też nowy kosztorys remontu, bo od czasu, kiedy powstała dokumentacja, wiele się zmieniło, także w kwestii cen.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A czy nie można by było od razu postawić tam pomnika dwóch bliźniaków z Żoliborza ? Po co stawiać jeden pomnik, a potem drugi ? Jeden załatwi cały problem. A tak na serio to dajcie sobie spokój z tą pomnikową martyrologią !!!
już oceniałe(a)ś
0
0