Więcej
  Komentarze
  No ja panom gratuluję odwagi. Że nie wstydzicie się pokazać twarzy... Ten cały system nie działa. Tzn może działa ale nie widać tego skutków. Szczerze - to po tym artykule będę co rano jeszcze bardziej wq wiedząc iż stoję w korku z powodu idiotycznie ustawionych świateł i mając świadomość że ktoś to widzi, ma nad tym władzę i nic nie robi. Następnym razem pomacham wam do kamery ;) A moje ulubione skrzyżowanie powstańców/kwiatkowskiego - majstersztyk. Rozumiem panowie że Wy do pracy z kwiatkowskiego wyjeżdżacie, zaraz za panem prezydentem - stąd takie duże uprzywilejowanie dla tego kierunku.
  @woyres Widać panowie dobrze się bawiąc widząc jak miasto zakorkowane jest. Było to widać początkiem października, gdzie było ściemnianie ze nagle aut przybyło w mieście ... taaakk... a nie było świeżaka na sterowaniu? Codziennie mam mękę jak próbuję przejechać z Sikorskiego, przez Rejtana do Naruszewicza. Zazwyczaj problemy: Priorytet dla armii krajowej-powstancow warszawy, potem chcąc skręcić z Rejtana na Wierzbową naturalnie trzeba odczekać aż szpaler jadących aut z naprzeciwka minie lub pieszy wchodząc na pasy zatrzyma auta. Potem koło medyka naturalnie większość aut jedzie w lewo, bo po co jechać przez most zamkowy. Tam korek aż po uniwerek.... I jeszcze jak wracam, często mijam idiotów, którzy wpychają się na skrzyżowaniu na czerwonym już świetle (bo im się tak bardzo spieszy) a potem stoją na środku bo nie ma miejsca żeby zjechać. Fajnie że panowie to widzą i policji nie wzywają. Po co? prawda ? jeszcze biedakom mandaty by wystawili....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To fajnie, bo jak kolejny będę stał rowerem na skrzyżowaniu i 5 minut będę czekał na zielone podczas gdy na sąsiednich pasach sygnalizacja się zmienia kilkukrotnie to wiem na kogo ma złożyć zażalenie. Sytuacja na skręcie z Chopina w lewo w Naruszewicza.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  I na wuja ten cały monitoring, skoro janusze cebule blokujący buspasy swoimi furmankami nie są łapani i karani należycie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Heh, na google nigdy się nie zawiodłem, a na programie transportowym codziennie. google.pl/maps/@50.0508531,21.9947328,11.24z/data=!5m1!1e1
  już oceniałe(a)ś
  0
  0