Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  No ja panom gratuluję odwagi. Że nie wstydzicie się pokazać twarzy... Ten cały system nie działa. Tzn może działa ale nie widać tego skutków. Szczerze - to po tym artykule będę co rano jeszcze bardziej wq wiedząc iż stoję w korku z powodu idiotycznie ustawionych świateł i mając świadomość że ktoś to widzi, ma nad tym władzę i nic nie robi. Następnym razem pomacham wam do kamery ;) A moje ulubione skrzyżowanie powstańców/kwiatkowskiego - majstersztyk. Rozumiem panowie że Wy do pracy z kwiatkowskiego wyjeżdżacie, zaraz za panem prezydentem - stąd takie duże uprzywilejowanie dla tego kierunku.
  @woyres Widać panowie dobrze się bawiąc widząc jak miasto zakorkowane jest. Było to widać początkiem października, gdzie było ściemnianie ze nagle aut przybyło w mieście ... taaakk... a nie było świeżaka na sterowaniu? Codziennie mam mękę jak próbuję przejechać z Sikorskiego, przez Rejtana do Naruszewicza. Zazwyczaj problemy: Priorytet dla armii krajowej-powstancow warszawy, potem chcąc skręcić z Rejtana na Wierzbową naturalnie trzeba odczekać aż szpaler jadących aut z naprzeciwka minie lub pieszy wchodząc na pasy zatrzyma auta. Potem koło medyka naturalnie większość aut jedzie w lewo, bo po co jechać przez most zamkowy. Tam korek aż po uniwerek.... I jeszcze jak wracam, często mijam idiotów, którzy wpychają się na skrzyżowaniu na czerwonym już świetle (bo im się tak bardzo spieszy) a potem stoją na środku bo nie ma miejsca żeby zjechać. Fajnie że panowie to widzą i policji nie wzywają. Po co? prawda ? jeszcze biedakom mandaty by wystawili....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To fajnie, bo jak kolejny będę stał rowerem na skrzyżowaniu i 5 minut będę czekał na zielone podczas gdy na sąsiednich pasach sygnalizacja się zmienia kilkukrotnie to wiem na kogo ma złożyć zażalenie. Sytuacja na skręcie z Chopina w lewo w Naruszewicza.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  I na wuja ten cały monitoring, skoro janusze cebule blokujący buspasy swoimi furmankami nie są łapani i karani należycie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Heh, na google nigdy się nie zawiodłem, a na programie transportowym codziennie. google.pl/maps/@50.0508531,21.9947328,11.24z/data=!5m1!1e1
  już oceniałe(a)ś
  0
  0