Jakie inwestycje zdaniem czytelników "Gazety Wyborczej" powinny powstać w Rzeszowie i na Podkarpaciu z funduszy unijnych? Znamy zwycięzców plebiscytu "Lista przebojów KPO".

Zbliża się 20. rocznicą wejścia Polski do Unii Europejskiej. A że każda rocznica, to czas na podsumowania, ale i dobra okazja, by spojrzeć w przyszłość, dlatego ogłosiliśmy plebiscyt pod hasłem "Lista przebojów KPO". Czytelnicy "Wyborczej" mogli w nim wskazywać najważniejsze - ich zdaniem - inwestycje i projekty, które powinny zostać zrealizować w najbliższych latach z funduszy unijnych, a konkretnie z pieniędzy Krajowego Planu Odbudowy. Plebiscyt był prowadzony w dwóch kategoriach: dla Podkarpacia i Rzeszowa. Czytelnicy najpierw zgłaszali swoje propozycje, a następnie głosowali na ich zdaniem najważniejsze. Dziś przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Aleksandra Sobczak poleca
Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze
    Pani Redaktor, znowu wpadka! Most Południowy o długości 45 m? To miał być most na skalę naszych możliwości! Dlatego został zaprojektowany nie w poprzek, ale wzdłuż rzeki. A Pani tak nisko nasze możliwości ocenia.
    już oceniałe(a)ś
    0
    0