Więcej
  Komentarze
  Ależ się bolszewickiej swołoczy ze swymi peanami na cześć kaczego pomiotu zebrało. Jakieś Enetejugend na forum zagościło.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ostatni kraj w Europie w którym sami siebie z wąskiego grona bez jakiejkolwiek kontroli narodu wybierała się kasta na sędziów. Jak te biedne pachołki niemieckie z PO przekonają Bruksele do interwencji jak to co do tej pory było u nas to ostatni relikt komuny nigdzie w żadnym państwie nie spotykany. W prawie 40 milionowym kraju przyszło w ciepły słoneczny dzień 4.5 tysiąca :) Żeby chociaż padało. Frekwencyjna tragedia. Najmniej od powstania KODu
  @Pisul Maximus Koniec to czy dopiero początek Polin ? .....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ferdkiepski I znowu sowiecka swołocz ma radochę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Pisul Maximus Kłamstwo. Dotąd tak właśnie wybiera się Sąd Najwyższy w większości krajów EU. Poważnym wyjątkiem jest Dania (ale tam z kolei jest potężny bezpiecznik, niepozwalający parlamentowi na grzebanie w konstytucj - chce zmian partia rządząca? Proszę bardzo, ale wtedy następuje rozwiązanie parlamentu). Parlamenty uczestniczą w wyłanianiu sędziów SN jeszcze w Austrii i w Niemczech. We Francji to sprawa między stanem sędziowskim i prezydentem; i ten wzór dominuje w EU.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Proszę, proszę, iluż to bandytów cieszy się z rozwalania sądownictwa w Polsce.
  @kmdr_rohan to są moskiewskie pachołki
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ale ja tu nie widzę żadnych ludzi
  @generationnext Odezwał się kot pierwszego prezesa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @generationnext Idź do okulisty. Mama bierze na ciebie 500+ to na okulary wystarczy, no chyba że ojciec przepija.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @generationnext jedyne co dobrej zmianie wychodzi to rzucanie obelg i obrażanie ludzi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Prawda jest taka, że żadna poprzednia władza nieodwarzyła się reformować sądów. Brawo dla PIS za odwagę !
  @d1gger I żadna poprzednia władza nie nauczyła cię języka polskiego, moskiewska świnio.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @d1gger Nieprawda. reformował min. Jarosław Gowin. Zlikwidował część małych sądów rejonowych; wprowadził "nowoczesność w domu i w zagrodzie", czyli e-sądy i specyficzne zasady postępowania.Do dzisiaj się te "reformy" zgagą odbijają - o czym wie każdy, kto zetknął się z historiami typu: e-sąd w Lublinie rozpatruje roszczenie z Małopolski, dotyczące mieszkańca np. Aleksandrowa Łódzkiego. Postępowanie toczy się w trybie "zdalnym", a mieszkaniec Aleksandrowa ma szanse dowiedzieć się o nim dopiero z nakazu egzekucji komorniczej. Dla ułatwienia dodać trzeba, że ów mieszkaniec Aleksandrowa nie ma w Małopolsce żadnych włości ani biznesów, nigdy tam nie pracował ani nie zawierał umowy z żadnym mieszkańcem Małopolski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PiS połączy nas znowu z Moskwą. Polak mądry po szkodzie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Powinniście co miesiąc zapalać świeczki i znicze przed sądami i prokuraturami, ale KU PAMIĘCI POSZKODOWANYCH przez polski "wymiar sprawiedliwości inaczej" !!!!! Obecny "wymiar sprawiedliwości inaczej" to jest kpina z prawa. Wystarczy poczytać uzasadnienia wyroków spłodzone przez polskich sędziów, aby zrozumieć czym jest w Polsce sądownictwo i jakimi sposobami wydaje wyroki skazujące na niewinnych oraz uniewinniające dla winnych. W tym "państwie prawa" KAŻDY niewinny może być skazany za cokolwiek oraz każdy ewidentnie winny być uniewinniony. W razie czego z odsieczą przyjdzie prokurator, który ... umorzy postępowanie albo wręcz odmówi jego wszczęcia. Wy kompletnie nie macie pojęcia czego bronicie !!! A bronicie jawnego łajdactwa "niezawisłych" chyba nawet od własnego rozumu sędziów, którzy powtarzam - są w stanie WYDRUKOWAĆ KAŻDY WYROK !
  @ferdkiepski Kolejne wynurzenia poszkodowanego bandyty. Pewnie za niewinność siedział.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ferdkiepski W Polsce toczy się co roku kilkanaście milionów postępowań. Nawet kilkaset wadliwych orzeczeń to jest nikła część tej masy. Od wadliwych orzeczeń przysługuje apelacja. Orzeczenia kuriozalne tworzą zresztą sędziowie (relatywnie) młodzi, wykształceni w latach 90. Być może tak skutkuje ówczesne "otwarcie uczelni". Postępowanie prokuratury to osobna kwestia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @jael53 O jakich "kilkuset" wadliwych orzeczeniach prawisz ? Widać nie masz pojęcia o polskim sądownictwie, bo wierzysz w jakieś "apelacje". Wszystkim, którzy tak bardzo bronią polskich sędziów życzę, aby w jakimkolwiek charakterze stanęli przed ich obliczem i doznali ich "praworządności". Przebudzenie z głębokiego snu dla wielu z was będzie bardzo, ale to bardzo bolesne. Ale tak to już jest, jak się ludziska naoglądają programów typu "Sędzia Anna Maria Wojciechowska" i z tego biorą swoje wyobrażenie o sądach. Po prostu śmiech na sali !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ferdkiepski Sądzisz, że ręczne sterowanie niedorobionego prokuratora i trójkowego studenta cokolwiek poprawi?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bobi342 Właśnie tacy są dzisiaj w prokuraturach i sądach. ZERO odpowiedzialności za wykonywaną pracę, niezawisłość nawet od rozumu, ślepa podległość prezesowi sądu czy prokuratury. Oto dzisiejszy stan "demokratycznego państwa prawa" w wykonaniu prokuratorów i sędziów. Istny raj na ziemi !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ferdkiepski Z dość długiego doświadczenia mogę powiedzieć, że spotkałam dwoje nierzetelnych sędziów - jednego lenia i jednego bałwana. To znacznie mniej, niż ilość wątpliwych figur, spotkanych w środowisku akademickim, I jeszcze mniej, niż spotkałam nierzetelnych rzemieślników. Gdybym chciała uogólniać swoje doświadczenia z remontu domu, to głosiłabym, że niezmiernie trudno jest znaleźć kompetentnych i uczciwych budowlańców, cieśli, dekarzy, elektryków, malarzy i instalatorów c.o.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Średnia wieku 77, czyli UBecja, SBecja i POdobni w obronie koryt.
  @tadeusz3731 Odezwał się wielki patryjota i dupowłaz rydzyka z PiSZPR
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tadeusz3731 Średnia wieku 77, czyli ludzie pamiętający komunistyczne opresje, w przeciwieństwie do ciebie, gó...arzu faszystowski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tadeusz3731 z matematyką mocno na bakier i wzrok już chyba też nie za dobry
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tadeusz3731 a młodzież to niby chce sojuszu z Moskwą ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ojciec1976 A ciebie to chyba jakiś zomowiec zrobił swoją pałą jak ją twoją matkę poganiał ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0