Więcej
  Komentarze
  odwieczna walka ,,,czy nie potraficie pisac Normalnie ludzie bez wulgaryzmów ,,,Rzeszów to Rzeszów a Lublin czy Kraków to duże miasta i nie ma co komu zazdrościć Lublinianka od 9 lat mieszkajaca w Rzeszowie:)
  #@monia zgadza się - Lublin i Kraków to duże miasta, a rzeszóf to wiadomo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  6
  @Pisul Minimus zazdrość w Polsce, i to taka wylewna hejterska, jak na tym forum, to jedyny sposób doceniania innych w tym kraju ;)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Niech lublinianie przesiadują na swoim forum a nie na rzeszowskim
  Niech rzeszofski troll Pisul Maximus nie włazi na nasze, to i tu będzie spokój.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  @Pisul Minimus ile ty masz lat dzieciaku?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Kolejne zazdrosne prosie z lublina kadzi mojemu pięknemu miastu i kradnie moją tożsamość :)
  @Pisul Maximus Nic tak nie dowartościowuje jak właśnie twój codzienny ból dupy :) Latając po rzeszowskich forach i plując na wszystkich i wszystko nie sprawisz że Lublin będzie piękniejszym miastem w którym się żyje dobrze... wręcz przeciwnie, to świadczy i to mocno o was.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  @Pisul Maximus To jakiś stary osobnik, bo w innych wpisach ciągle odwołuje się do historii, musi ją dobrze pamiętać. To prawda, że kiedyś Rzeszów był małym miasteczkiem, a Lublin czy Przemyśl były miastami innej rangi. Ale to było kiedyś. On cały czas tak pisze jakby ten stan nadal trwał. Zatrzymał się w czasie. Kiedyś Sandomierz był znaczącym miastem, a Kielce praktycznie wioską, a jak jest dziś? Historia nie powróci, trzeba pogodzić się z faktami. Szkoda tylko, że na tym forum nie da się zbyt długo odpisywać, bo potem każą płacić za dostęp.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  @smalltownboy Trole, piszecie o pod każdym tematem o Lublinie. Oczerniacie najpiękniejsze, jedyne duże miasto na wschodzie Polski. Lublin jest w 10 najważniejszych miast w kraju, jako jedyne na po prawej stronie Wisły zamiast wspierać nas jako reprezentanta ściany wschodniej, pod każdym tematem wrzuconym na ogólnopolską stronę próbujecie sr... tak naprawdę do własnego gniazda. I co, od tego wam mieszkańców przybędzie, uniwersytetów, zabytków? Opamiętajcie się. Lublin to jedyne zauważalne miasto na wschodzie, inaczej Polski Wschodniej nie byłoby w ogóle w mediach. Musicie nam pomagać, a nie walczyć. Z wami jest jak ze słoikami w Warszawie. Będą pluć na Warszawę, ale i tak będą tam jeżdzić.
  już oceniałe(a)ś
  6
  14
  @zadrykoza a kto z wami walczy??? jest jeden chory osobnik o pseudonimie " Pisul Maksimus", którego powinieniś mieć na myśli. Dodam,że z kolei ten osobnik krytykuje także i nas.
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  To Pisul Maximus zakompleksiony podkarpacki knur zaczął hejtować Lublin i bezpodstawnie wywyższac Rzeszów na forum lubelskiej gazety, teraz dostajecie za niego zasłużonym rykoszetem. Mieczem wojujesz od miecza giniesz - sorry Vinettou.
  już oceniałe(a)ś
  2
  7
  @zadrykoza Pisanie prawdy to nie oczernianie. W Lublinie trwa propaganda sukcesu prezydenta z PO. A prawdę także jest to, że jesteście położeni za blisko Warszawy, która wysysa wszystko wokół. Co się dzieje np. z Łodzią? My mamy to szczęście, że jesteśmy daleko i oddziaływanie stolicy jest słabe. Ponadto, Warszawa nie lubi Krakowa to nam przez to pomoże, by ten nas nie zjadł.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @smalltownboy Oj kolego, z tą propagandą sukcesu to bym nie przesadzał, bo Lublin teraz szaleje niesamowicie. Mamy prezydenta-geniusza. Powiem ci szczerze, ze ja byłem sceptyczny co do przyszłości miasta jeszcze parę lat temu. Do Lublina walą firmy informatyczne, z branży TLS, powstają setki tysięcy metrów kw powierzchni biurowej, nowe hotele. Zajmuję się podatkami, powiem ci ze widzę ile wielkich firm doradczych otwiera oddziały w Lublinie Powiem ci - szok. A tak w ogóle to Rzeszów jest naprawdę fajnym, dużym miastem, również prężnie się rozwijającym. Tylko nas wkurza, gdy na youtubie, na gazeta.pl, parę osób z waszego miasta pisze na temat mojego ukochanego Koziego Grodu obelżywe komentarze. Ty np. "lublyn", z młej litery. Po co tak robisz?
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  @zadrykoza Powstają setki tysięcy m2 pow. biurowej, nieźle popłynąłeś , co za zioło bierzesz,też chcę:)
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @zadrykoza Czemu "lublyn"? Bo chłopy pańszczyźniane stamtąd blokują konkurencję. Chodzi o Polskiego Busa.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  W rzeszofie chłopki pańszczyźniane nie są w stanie 1,5 kilometra ścieżki rowerowej zbudować, a po zgodę muszą na kolanach iść do Krakowa.
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @Pisul Minimus Przecież ci już tłumaczyłem w innym wątku, że tam jest zarząd wodny. Stosujesz metodę zdartej płyty? To samo mielibyście u siebie w przypadku próby zagospodarowywania terenów nadrzecznych, tylko że jeździlibyście do Warszawy. A tak przy okazji zdjęć, tak patrze m.in. na te: lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,18514079,dolna-panny-marii-za-co-jest-ukarana-ta-ulica.html#BoxLokLubImg i nie napawa to optymizmem. Dużo więcej zdjęć Lublina o podobnym depresyjnym widoku znalazłem na stronie skyscrapercity . com
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Zarząd wodny do budowy ścieżki rowerowej? Taką "innowacje" mogli wymyślić tylko w Rzeszowie. No chyba,że to ścieżka rowerów wodnych :D
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @smalltownboy Po co w takim razie ten ciągły ból dupy ze strony majestatycznie wielkiego Lublina na rzeszowskim forum? Wiecie o czym świadczy ten ból dupy? o tym że czujecie się niedowartościowani... czujecie zagrożenie... i już nawet sami widzicie że Rzeszów was przegonił w wielu kwestiach.....
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  #@gaskigaski a to zabawne, bo ból dupy rozpoczął rzeszofiak Pisul Maximus na lubelskim forum. Kto w takim razie ma kompleksy? To co tu widzicie to tylko rykoszet, a powodów do śmiania się z rzeszofa jest mnóstwo.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  @Pisul Minimus a co mnie to interesuje kto rozpoczął... nie wydaje Ci się że jesteś żałosny, myślisz że swoim krytykanctwem coś zmienisz, jedyne co zmienisz to nastawienie mieszkańców tego miasta na ludzi z Lublina. jak dziecko będzie mi się tłumaczył że to inny zaczął... typowy reprezentant gimbazy
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Z pylonu widać też naprawdę najdłuższy most na Podkarpaciu. Ten na A4 nad Mrowlą, DK19 i Wisłokiem - tuż przed węzłem Rzeszów Wschodni. Ma 510 m.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  fotorelacja sponsorowana :P Nie dali ani jednego zdjęcia Wisłoka z tego mostu, żeby znowu beki nie było beki, że to most nad potokiem :P
  już oceniałe(a)ś
  10
  7
  Lublin - duże miasto hahahhahaha. Duże miasta w Polsce to: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk (sześć). Od 100 a raczej od 150 tys wzwyż to średnie miasta
  W Polsce są : wielkie miasta: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk duże miasta: Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok ...i pierdziszewa: rzeszów, Zielona Góra i inne Gorzowy. Warto zapamiętać,jak Cię geografii na Ukrainie nie nauczyli.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Nie ma co dyskutować z ludźmi z lublyna. Rzeszów to Galicja. Lublin - wiadomo - ruska swołocz w 40%. Szkoda czasu na te rozmowy
  Rzeszóf to Ukraina i UPAckie bandy, można by wam ich bez żalu odsprzedać za drobne. Lublin wiadomo - jest jedynym staropolskim ośrodkiem miejskim na dzisiejszym wschodzie Polski.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  @Pisul Minimus Lublin jako miasto jeszcze ujdzie ale mieszkańcy twojego pokroju to już nie uchodzi, prostaki zwyczajne
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  te foty to chyba 70-300 robił bo szeroki kąt to chyba to nie jest - jak na panoramy to kicha
  już oceniałe(a)ś
  1
  0