Więcej
  Komentarze
  sceptyk31: mieszkańcy podkarpacia płacą podatki do budżetu krajowego tak samo jak mieszkańcy innych województw i nie rozumiem dlaczego mielibyśmy bronic sie przed budowa bezpiecznych i szybkich dróg ze srodków krajowych co do tego czy 2,5mld zł na taka drogę to dużo pozostawiam do oceny Tobie i Twojemu proboszczowi bo się na tym znacie najlepiej aczkolwiek jeśli chodzi o wydatki państwa to niedawno Skoki dostały 3,6mld zł (nie mam tam ani oszczędnosci ani kredytu), górnictwo tez się za grube miliardy "restrukturyzuje" (tyle ze ja węglem nie palę), nabudowane kupę muzeów po których nie chodzę bo nie mam na to czasu natomiast z autostrady A4 do Krakowa korzystam bardzo chętnie i często i to że srodki krajowe istnieją wiem bo cały czas sie na nie składam notomiast autostrada ( i linia kolejowa) to jeden z nielicznych namacalnych przykładów lokowania tych pieniędzy na podkarpaciu
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  I jeszcze parę przepustów... "(...) 20 mostów w ciągu autostrady, 41 przepustów i przepustów (...)" Mistrzowskie zdanie: "Obecnie w części robót drogowych trwają prace na wszystkich dostępnych frontach robót począwszy od wykonania robót ziemnych a skończywszy na wykonaniu przedostatniej warstwy konstrukcji jezdni czyli warstwy wiążącej o wysokiej sztywności." Ostatnie prace, czy dopiero podbudowa? "Ostatnie prace przy nawierzchni trwają w jednym z Miejsc Obsługi Podróżnych. MOP-ów będzie tu cztery. Jeszcze w tym tygodniu ma tu rozpocząć się układanie warstwy podbudowy asfaltu".
  @fredek.strugoryj Czytaj ze zrozumieniem. Na drodze ostatnie prace, na MOPie podbudowa.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Sam tekst bez poprawek wydrukowali by w gazecie pod tytułem "Trybuna Ludu", pisującej tu młodzieży podpowiem, że cos takiego było organem nie PO ale PZPR / skrót rozszyfrują w IPN/. A sama autortrada na wschod od Rzeszowa byłaby potrzebna dla miedzynarodowego transportu drogowego, problem w tym iz cos takiego istnieje w stanie szczątkowym i szybko nic sie nie zmieni, wiec może lepiej było w porę przestać sie napinać i budować tylko droge ekspresową a za zaoszczędzone pieniądze obwodnice Łańcuta i Przeworska i wylot sensowny z Rzeszowa, bo to są jedyne utrudnienia w jeżdzie starą drogą wybudowaną w czasach niejakiego Gierka i Jaruzelskiego, póżniej tylko wysepek nabudowano i postawiono trzy fotoradary.
  już oceniałe(a)ś
  5
  15
  Czyli propagandy sukcesu ciąg dalszy. Szkoda że nie zapytaja ile to w sumie nas będzie kosztowało, bo zdaje sie za te pieniądze spory tunel pod Alpami by zbudowano. I może o samym finansowaniu tej budowy - wyłącznie z budżetu krajowego ponad 2,5 mld złotych czyli ponad 60 mln zł za kilometr tego cuda.O taki drobiazg jak to czy i kto poniósł konsekwencje za to, że budowę skończy sie prawie 4 lata po terminie ?
  @sceptyk31 A ty matołku wolisz propagandę klęski ??? Te słynne "ruiny i zgliszcza"... Otwórz oczy i przestań czytać nacjonal-bolszewicką propagandę PiS-u...
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @sceptyk31 Ba, ale skąd tu wziąść Alpy.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0