Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Piękne są te podwórka, z duszą i cudnym klimatem. Jakaś kolorowa elewacja zrobiłaby im tylko krzywdę...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani autorka zachwyca się nowoczesną tandetą, nie bardzo rozumie historię. Proszę Pani w tych kamienicach często już zabytkowych mieszkają ludzie umieszczeni przez nową władzę po 1945. Teraz pewnie ich potomkowie. Remont takiej kamienicy jest o niebo droższy niż wybudowanie nowego bloku z plastikowymi oknami. Takich barbarzyńskich remontów dokonano w PRL mnóstwo usuwając polichromie w klatkach schodowych kamienic.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak na stolicę imitacji przystało: fasady odnowione, a za nimi tam gdzie mniej widać golicyjskie Kongo.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Jeżeli Gazecie nie podobają sie cudze prywatne podwórka nic nie stoi na przeszkodzie przeznaczyć-zasponsorować z 5% wpływów z reklamy choćby farbe elewacyjną. Niewiele potrzeba żeby było lepiej. Jedno wiadro farby zewnętrznej białej to tylko 100zł, kolor około 120zł a można tym pomalować 100m2 muru. Kupić w hurtowni i nie ma takiego podwórka gdzie jakiś budowlaniec który tam mieszka nie podejmie sie pomalować. Najprościej napisać "... przerażające..." a napluć, zohydzić zamiast zadziałać na +
  @Pisul Maximus Najnormalniejsze w świecie podwórko na takich idużo mniej zadbanych wychowała sie olbrzymia część społeczeństwa polskiego i do dzisiak wspominająto z sentymentem.A gdzie to wychował się pan Redaktor czyżby u Potockich w Lancucie?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0