Więcej
  Komentarze
  Seria artykułów żeby miasto wydało jedną decyzję dla jakiegoś kolegi?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  bardzo dobrze że wrzuciliście zdjęcia, teraz już nikt nie ma wątpliwości że takiego pstrokatego paskudztwa w naszym mieście nie chcemy Czy ktoś wyobraża sobie zaparkowanie takiego czegoś na rynku czy na którymś z deptaków? rozumiem że gazeta wzieła się za lobbing pan Karol Inglot co kilka dni produkuje niemerytoryczne artkuły pod niebiosy wychwalając food- trucki ani razu Pan nie zająkł się sie w swoich jednostronnych artykułach o zapachach, braku higieny, braku dostępu do mediów, braku toalety, o smrodzie, psuciu estetyki miasta bardzo dobrze że Ferenc się waszym lobbingiem nie przejmuje panie Inglot chcesz pan food-trucka to se postaw przed swoja chałupą i podziwiaj go ile chcesz ale przestrzeń miejska pan zostaw w spokoju bo nie masz o tym zielonego pojęcia
  @swiniak666 Widziałeś chociaż jednego food trucka na własne oczy? Znając życie i zakompleksienie popleczników sołtysiny - z pewnością nie. A ja wczoraj jadłem z takiego food trucka hamburgera ze stuprocentowej, świeżej wołowiny, w świeżo upieczonej bułce. Całość przygotowana higienicznie i apetycznie. Palce lizać.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @ojciec1976 Ojciec nie pitol, proszę Cie ... Food trucki to syf, brak higieny, plamy z oleju na plytkach i zasmiecanie przestrzeni miejskiej. Mamy ładne miasto dzięki Ferencowi wiec nie psujmy tego.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @ortpol Następny, co food trucka na oczy nie widział.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @swiniak666 zaścianek... Jeśli przeszkadza Ci kolorowość, to chyba Ferenc nie jest Twoim autorytetem, sądząc po kolorach elewacji ocieplonych bloków. I nikt nie mówi, żeby food trucki wpuszczać na płytę rynku - wystarczy po prostu w centrum na którymś z parkingów lub niezabytkowym placu. Kraków ma nieporównanie cenniejsze zabytki niż Rzeszów, a da się jakoś tak umieścić te pojazdy, że nie słychać głosów krytyki
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Obok żwirowni niedawno stał identyczny. Nawet dobre miał frytki. Głodni ludzie kupowali. Gdzie tu jakiś problem?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Gdybyście spędzali każde wakacje za granicą tak jak ja, wiedzielibyście że langosze nie są słowackie tylko węgierskie. Poza tym - pisownia langoshe! O Boże.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1