Więcej
  Komentarze
  basen ROSIR przy ul. Pułaskiego
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Dworzec PKS.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Stadion Miejski
  @miroslawnosal zwłaszcza cały budynek pomocniczy - szatnie, etc - Stadionu Miejskiego przy Hetmańskiej 69 - wstyd jak to tam wygląda
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  "Znacie w Rzeszowie inne budynki, o których zapomniał świat?" Agora Pasaż
  @wiecej.niz.jedno.zwierze tereny kolejowe PKP (w kierunku Jarosławia, Przemyśla), dworce PKS (główny i lokalny). Giełda Rzeszów-Załęże powinna zostać zamknięta do momentu jej wyrównania i wyasfaltowania w całości.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Trzeba to paskudztwo wyburzyć!!!! Przy okazji jak napisał "bolec71" - dworzec PKS (zarówno ten główny jak i ten lokalny/podmiejski). Po co takie kwiatki na terenie niby "czystego Rzeszowa". Wyburzyć i problem zniknie. No do roboty Panie i Panowie z Urzędu Miejskiego w Rzeszowie! A Prezydent T. Ferenc niech jeździ swoim Mercedesem i wyszukuje podobnych, jak to ma w zwyczaju!!!!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Dom przy Ul. Zielonej 30.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mimo propagandy zaklinającej rzeczywistość, brudy spod świecącego tanimi błyskotkami dywanu zawsze wyjdą na wierzch. Rzeszów....
  @Pisul Minimus Widzisz, te pokazane miejsca są przeważnie na zadupiach, gdzie trzeba specjalnie wejść by je ujrzeć. Co innego w Lublinie, tam takie widoki witają już nas na dworcu PKS, a idąc w stronę starego miasta jest tylko gorzej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Pisul Minimus Lublin - piękny jak Pakistan demotywatory.pl/4485805/Prawie-jak
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  resboy sęk w tym,że CAŁY Rzeszów to zadupie. A Ty Maximus już nie pajacuj - nawet Twoje ziomki z forum rzeszowskich inwestycji dostrzegły,żeś manipulator i z klapkami masz coś nie halo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0