Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Na wizualizacjach wszystko pięknie. Kiedyś myślałem, że najgorsze mieszkania są w szaro-czerwonym bloku przy Sympatycznej. Wczoraj jednak byłem w jeszcze gorszym - przy Grabskiego. Z zewnątrz może to wszystko ładne i nowoczesne, ale nie chciałbym tam mieszkać. Natomiast całkiem przyzwoite, nadające się do zamieszkania na dłużej (a nie tylko 2 semestry), są mieszkania w wieżowcach przy Św. Kingi. Ale to tylko moje zdanie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  w cenie mieszkania balkon! serio? ale super i w ogóle.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nieprawda. Teraz nie buduje się mieszkań. Teraz to już tylko apartamenty
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wszytko co budują to totalne gó.... Nie wiem czy wiecie ale na forach krajowych o architekturze śmieją się z rzeszowskich developerów i piszą że budują jak na Ukrainie albo w Kazachstanie.
  @lupus1020 Pozwolę się z przedmówcą nie zgodzić. O naszych inwestycjach zdarza się że i piszą w samych superlatywach nawet w Sztuce Architektury! www.sztuka-architektury.pl/index.php?ID_PAGE=42212 ____________________________________________________________ Po za tematem w 2016 roku w RZ padł rekord oddanych mieszkań - 2907. Buduje się już więcej jak w dużo większej Łodzi, Białymstoku, Lublinie, Gdańsku... (zródło: www.i.imgur.com/f05vJzP.jpg ) buduje się dużo i w różnych cenach. Różne ceny za m2 to i różne wykończenia. Wszystko nie musi się podobać ale pisać że "wszystko...totalne gó..." śmieszy nieznajomością tematu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lupus1020 Niestety to prawda. Warto czasem wyjechać lub otworzyć strony www żeby zaczerpnąć inspiracji i poruszać się ku przyszłości.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tukrak Pisul ty jesteś kompletnie pojebany, podniecasz się najgorszym miastem w Polsce i nie widzisz tego że najbliższe ładne i stylowe bloki powstają w Kielcach albo Lublinie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lupus1020 Jak gościa nie lubię i nie jestem zwolennikiem jego wypowiedzi, tak w tym momencie stanę po jego stronie: Rzeszów buduje całkiem nieźle. Poza tym, to świetne miasto wg opini ludzi spoza niego, z którymi mam styczność, więc z komentarzem zupełnie nie trafiłeś... (chyba, że nie wyczułem w głosie ironii)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @padre00 Wybacz ale Rzeszów może się podobać tylko kompletnym burakom bez gustu. W żadnym mieście nie powstają tak tragiczne nowe budynki jak tu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lupus1020 O jejku! Myslalm ze jesteś kimś na poziomie. Niestety nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Rozwijaj się człowieku. Uzyskasz więcej satysfakcji podczas jechania po ludziach w sieci jeśli będziesz w stanie zrozumieć co piszą hehehe
  już oceniałe(a)ś
  0
  0