Więcej
  Komentarze
  a dzięki pieniądzom z ZSRR to sie dopiero Rzeszów zmienił! dlaczego nie napiszecie jak bardzo cie zadłużył przez te lata? bo do każdej unijnej inwestycji musiał brać kolosalne kredyty
  @kmdr_rohan a banderowiec to nadaje od siebie czy zjechał na saksy do Polski?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Podobno.. odmulenie Zalewo kosztować ma 40 milionów . Ja bym wyłożył drugie tyle ( 80) I przywrócił zalewowi retencji i funkcje przeciwpowodziowe. A nie most za 160 milionów , taki są most w Trzebownisku. A w koło Zalewu rekreacja by była , tylko miast wszystkie teren posprzedawało przy rzece po cichu deweloperom . Jak ten za Hala na Podpromu , który był rezerwowany przez Szlchte na rozbudowę Hali . Szesc pasow to NIE WARSZAWA..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dzięki pieniądzom unijnym Rzeszów zmienił sie nie do poznania i wcale nie piszę tego ironicznie. To prawda, którą niektórzy udają że nie widzą, bo ich droga to do pobliskiego sklepu i w święta do kościoła i z powrotem.
  @mz50 Tak jest! Jedno z największych osiągnięć, to półkilometrowy most przez czterdziestometrową rzekę. Inne - to kładka okrągła, jak IQ pomysłodawcy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kmdr_rohan Ten problem należy zostawić projektantom konstruktorom mostów, geodetom a nie dyletantom i ignorantom. Pamiętam jak Wisłok w końcu rzeka niezbyt wielka potrafił zalać całe Olszynki aż po schody prowadzace do ulicy Szopena. W obliczeniach trzeba brać przede wszystkim takie ekstremalne przypadki, trzeba projektować z godnie z wiedzą techniczną .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mz50 Nie bredź. To nie jest teren zalewowy. Zobacz jaką długość mają pozostałe mosty przez tę rzekę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kmdr_rohan Skoro masz taką wielką wiedzę to podaj projektantów do sadu i po problemie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mz50 Ot, cała argumentacja obrońców ego Tadeusza. Smutne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0