Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Było zdecydowanie warto. Rzeszów to było ostatnie miasto wojewódzkie jakie znam gdzie reprezentacyjne deptaki wyłożono zwykła betonową kostką jaką się kładzie na każdym osiedlu. oczywiście poprzedni projekt był dobry i dobrze że był dobry:) czasy się zmieniają w innych miastach już nawet chodniki przy zwykłych ulicach w centrum wykładają granitem. Malkontentów nigdy nie brakuje jednak ten granit wszystkich ich przeżyje tego jestem pewien.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ZOBACZYCIE PO ZIMIE JA WSZYTKO SIE POZAPADA... NA SZCZECIE FESTIWAL ZA 4-Y LATA ZNOW BEDZIE I BEDZIE POTRZEBA KOLEJNEGO REMONTU.. w podwyzki dostali tylko za co?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy było warto? 7 mln to niemała kwota. Licho wie, jak wykonano instalacje podziemne. Mam nadzieję, że dobrze, ale nawierzchnia niestety z nóg nie zwala. Fuszerka niemała. Wystarczy popatrzeć na kostkę od ul. Dymnickiego w stronę Fary i jak na dłoni widać, że fachowcy chyba na kacu byli, bo płyty idą po łuku, a dopiero po kilkunastu metrach prosto. Ławki też ni przypiął, ni przyłatał. Ani siedzieć, ani patrzeć na nie, bo katafalki przypominają. Patrzyłem na sondaż w Supernowościach. 26 % się podoba, a 74 % nie, ale Pan Prezydent twierdzi, że mieszkańcom się podoba. A przecież na "nie" głosowało ponad 2100 osób, czyli tyle ile w sondażu UM za zamknięciem 3 Maja dla samochodów. No cóż Supernowości manipulują, a miasto oczywiście nie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Uważam, że wykonany remont był konieczny. Ulica miejscami się zapadała i te okropne ławki. Wymieniono przecież również starą instalację podziemną, położono ładne płyty z grawerami nawet. 3 Maja odmieniła się wg mojej oceny na plus (może nie idealnie ale przyzwoicie). A 7 milionów dla Rzeszowa to niewielkie pieniądze. Trzeba wiedzieć, że blokowane są pieniądze na inwestycje dla Rzeszowa z UE przez rząd a je trzeba wydać przecież. Nie róbmy nic, nie będzie nic.
  @rz2014 Demagogia . Nikt tu nie pisze ,żeby nie robić nic. Róbmy ale z sensem..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @rz2014 A te nowe ławki to pewnie ładniejsze. Porażka totalna. Ani wyglądem, ani konstrukcję nie zachęcają do siedzenia. A może o to chodziło Prezydentowi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @zasa gdyby 10 rodzajów ławek ustawić to może wszystkim by się spodobało....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @gaskigaski Odezwał się przedstawiciel UM
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szkoda tych pieniędzy. Wystarczyło wymienić koszmarne ławki na wygodne i posadzić drzewa. Wracając do wygodnych ławek , te które są teraz nie bardzo pasują do starej architektury ulicy. Według mnie ławki powinny być tradycyjne na konstrukcji żeliwnej i obowiązkowo z oparciami.Śmieszne argumenty / jeżeli sobie dobrze przypominam / zastępcy prezydenta , ze panie łamią sobie obcasy więc trzeba wymienić nawierzchnię to jakiś absurd. Specjalnie po ogłoszeniu ,ze będzie remont ulicy poszedłem sprawdzić jaki jest stan nawierzchni. Mogła jeszcze służyć latami. Ale urzędnicy muszą się wykazać , że coś robią.A NIE SWOJE PIENIĄDZE WYDAJE SIĘ ŁATWO.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  dużo kasy, efekt mizerny - moim zdaniem nie warto było
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie, no w sumie wygląda lepiej, niż przedtem, choć szału nie ma (zwłaszcza za te pieniądze).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  w mojej ocenie nowa kostka wygląda co najmniej kiepsko. Źle dobrany kolor, możliwe też, że została wysmarowana jakimś impregnatem, który sprawia że nawierzchnia wygląda jakby była brudna. Zwróćcie uwagę, że większość elewacji budynków na 3 maja ma kolor kremowy, biały, lekko różowy, ogólnie ciepłe barwy. Szara "brudna" kostka pasuje tu jak pięść do nosa. PS efekt końcowy jak zwykle daleki od tego, co widzieliśmy w wizualizacjach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0