Komentarze
moim zdaniem to nie są wielkie pieniądze a jak by nie patrzeć to te funkcje które oni piastują to kierowanie dużymi zespołami ludzi oraz ważnymi dla miasta jednostkami. Trudno żeby zarabiali tyle co kasjerka. Rzecz,która wymagała by analizy to czy te osoby to są kompetentni właściwi ludzie na tych stanowiskach. Kończąc: wynagrodzenia są jak najbardziej w porządku, ale niektóre osoby do wymiany.
już oceniałe(a)ś
5
2
To mało powiedziane . porównaj to do "pensji" na kasie w Auchman , albo studentów co pracują tam przez AGENCJE , no i nie tylko tam tylko "wszędzie" . Jak trzeba mieć "edukacje" by dojść do "koryta".... ŻADNEJ ;-(
już oceniałe(a)ś
4
3
Wolę żeby moim krajem/miastem rządzili ludzie, którzy potrafią gospodarować pieniędzmi niż facet, który zarabiając porównywalnie nie ma żadnych oszczędności a długi, konta w banku i prawa jazdy. Jakoś pewniej się czuję.
już oceniałe(a)ś
0
0
Przyjrzyjcie się dobrze tym DARMOZJADOM, zwłaszca temu w okularach i kasku wylewacza betonoasfaltu. WAS okradają, WASZE pieniądze marnują.
@ojciec1976 jesteś przynajmniej Rzeszowiakiem? czy tylko mieszkańcem spod Rzeszowa?
już oceniałe(a)ś
1
0
@derdas ... pewnie nie stać go na mieszkanie w Rzeszowie a wynajmuje jedną izbę sutenery gdzieś w Łukawcu czy Gnojnicy :) Tyle godzin pksem, pupa boli kto wie może i bolące hemoroidy to i pluje jadem na Rzeszów i Rzeszowian co wypowiedz.
już oceniałe(a)ś
1
0
Niezle koryto
już oceniałe(a)ś
4
4
Jaki to trrzeba mieć duży żołądek, żeby wszystko co Ojczyzna daje połknąć. MSWiA ostatnio postanowiło obniżyć po raz trzeci emerytury byłych służb specjalnych byłej PRL do kwoty nie wyższej niż 2.100 złotych - to są małe żołądeczki i nie można ich napychać.Hitlerowcy w tym celu wymyślili Auschwitz
już oceniałe(a)ś
0
1