Do tej pory Konrad Fijołek nie zrealizował żadnej inwestycji obiecanej podczas kampanii wyborczej na os. Słocina. - Nic się nie dzieje na naszym osiedlu - podsumowuje przewodniczący Rady Osiedla Słocina.

Post przypominający prezydentowi Rzeszowa jego obietnice z kampanii wyborczej w 2021 roku pojawił się na facebookowej grupie "Sąsiedzi Słocina". 

"Często czytam o realizacjach projektów w poszczególnych dzielnicach. Jeżeli się nie mylę praktycznie nic z obiecanych zadań nie zostało zrealizowanych na Słocinie. Co się dzieje, brak odpowiedniego lobby?" - zastanawia się jeden z członków grupy. 

Przeczytaj także: Bez powodu zaatakował 55-letnią kobietę idącą ulicą. Sprawca został zatrzymany, usłyszał cztery zarzuty

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Paula Skalnicka poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Kontrakty na osiedlach oraz inne obietnice nie są realizowane. Rzeszów jest źle zarządzany. Następnej kadencji tego prezydenta i tej rady miasta nie będzie.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Miasto w ciągu dwóch lat się cofnęło. Nie dość, że nie rozpoczęła się żadna duża inwestycja, to nawet takie codzienne sprawy zostały zaniedbane. Komunikacja miejska została zduszona, trawniki stały się chwastnikami, śmiecie zaczynają zasypywać chodniki i skwery, co raz więcej dziur na drogach, do tego codziennie pojawia się na scianach nowe grafitti. Nawet tak lubiane przez prezydenta sadzenie drzewek, nie odnosi sukcesu, bo zdecydowana większość z nich usycha. Wiele projektów trafiło do szafy. Przykre to jest.
  już oceniałe(a)ś
  7
  5