W piątek w Rzeszowie odbędą się uroczystości związane z obchodami 30-lecia 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. Dla kierowców oznacza to utrudnienia w ruchu.

W piątek, 26 maja, w Rzeszowie odbędą się uroczystości święta 21. Brygady Strzelców Podhalańskich i równocześnie 30-lecia utworzenia jednostki. Ale dla kierowców oznacza to utrudnienia w ruchu, przed którymi ostrzega podkarpacka policja.

W piątek w Rzeszowie zamknięte ulice i utrudnienia w ruchu

Około godz. 12 z kościoła garnizonowego przy ul. Reformackiej wyruszy kolumna marszowa. Jej uczestnicy przejdą na al. Cieplińskiego przez Langiewicza i Mochnackiego. Podczas defilady w godz. 12-14 zamknięta dla ruchu będzie al. Cieplińskiego od al. Piłsudskiego (rondo Dmowskiego) do Mochnackiego (rondo Pakosława).

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Na załączonej fotce przebierają krótkimi nóżkami mężowie pań z 'koła gospodyń wiejskich', zdaje się. I się strasznie męczą z własną otyłością. Ludzie zlitujcie się nad nimi!
  @tso
  Ale co mamy zrobić? Strzelanie do dzików i vegegryla?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0