Więcej
  Komentarze
  Czy Wojewódzki Sztab Zarządzania Kryzysowego został już postawiony w stan gotowości ? Bo takiego kataklizmu jeszcze w Rzeszowie nie było
  już oceniałe(a)ś
  55
  10
  Panie Ferenc, Chłodnicki i inni mądrzy z Ratusza. Proszę jutro o 7.30 i 15.30 wyjechac na buspasy swoimi samochodami, ale bez żadnych uprzywilejowań typu kogucik na dachu tylko ustawic sie w tych wielokilometrowych korkach, a następnego dnia zwołać konferencję i opowiedzieć nam wszystkich o tych innowacyjnych rozwiązaniach i swoich odczuciach!!! Czekamy na Waszą relację i opinie!
  już oceniałe(a)ś
  42
  9
  z dwóch pasów jeden przeznaczamy na BUSpasy? Krach komunikacyjny jak nic....
  @judas1 przezylem i o malo nie stracilem prawo jazdy za granica za jazde po BUSpasach? ALE TO PRZECHODZI Z WIEKIEM I ILOSCIA UTACONYCH PUNKTOW PRAWA JAZDY. Znam to na wlasnej skorze, boli i kosztuje ale niestety takie jest prawo. Nie jestem zwolennikiem ale musze respektowac prawo.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Zauważcie, że Ferenc tak urządził buc pasy aby mógł dojechać z domu do Ratusza bez utrudnień. Na trasie nie ma ani jednego buc pasa. System bus pasów to jest wyraz podziękowania Ferenca dla wyborców. A teraz to Se możecie stać w korkach.!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  23
  5
  a taksówki to jest komunikacja miejska? ciekawe!
  @Kasztelanka Ka No właśnie jak prywaciarz jest stawiany na równi z komunikacja miejską ? Bardzo ciekawe podejscie, a reszta podatników cichutko w szeregu w koreczku
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Idea bus-pasów jest bardzo dobra. Pod warunkiem jednoczesnego dostosowania infrastruktury do założonego układu komunikacyjnego. Czyli poszerzenia ulic do 3 pasów. Ciekaw jestem (z duża dozą przerażenia) rozwiązania ruchu w układzie jadąc na południe Cieplińskiego - Lisa Kuli - Plac Śreniawitów. Rozumiem, że na całej długości prawy pas będzie bus-pasem. Najpierw 3 pasy, przy grafice zwężenie do 2. A jak zostanie rozwiązany dojazd do Placu? Prawy pas to bus-pas, wiec niedostępny dla jadących w ulicę Dąbrowskiego. Lewy pas na skręt, też w szczycie poblokowany autobusami jadącymi na most. Zero przejazdu.
  już oceniałe(a)ś
  15
  4
  A ja mam pytanie czy kierowcy autobusów które nie jadą buspasem będą otrzymywać mandaty ? Dziś rano na Marszałkowskiej jeden z autobusów nie jechał buspasem aż do ul. Cieplińskiego.
  już oceniałe(a)ś
  16
  7
  Chory, poroniony pomysł. Wariaci, którzy go wprowadzili równie szybko będą musieli się z niego wycofać. Korki po horyzont i tysiące wściekłych kierowców.
  już oceniałe(a)ś
  15
  7