Więcej
  Komentarze
  Może Prezydent wyjaśni dlaczego w program upośledził bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Dlaczego łamie obowiązujące prawo dotyczące organizacji ruchu dla rowerów? Dlaczego, pomimo obowiązujących przepisów, nie wprowadzono zmian do projektów przebudowy skrzyżowań? Może dziennikarze zajmą się profesjonalnie Rzeszowskim programem transportowym za ponad 330 mln zł i wyjaśnią kto odpowiada za powstałe nieprawidłowości skutkujące pogorszeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
  już oceniałe(a)ś
  24
  5
  Na tym ma polegać ten program,że jadąc sobie ulicą wyświetlają: "utrudnienia na obwodnicy" i tyle ? toż nie muszę mieć wielkich ekranów żeby tego nie dojrzeć, a może ja nie rozumiem tego programu. Wyjaśnicie?
  @7nex nie zapomnij o wyświetlanej temperaturze.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  dziennikarze się nie zajmą, bo te ochy-achy to artykuły sponsorowane. jak tak nie jest, niech Redakcja zdementuje, że choćby za tę fotorelację nie zapłaciło miasto.
  już oceniałe(a)ś
  15
  3
  moim zdanie słaby ten pomysł, słaby pomysł na zachęcenie do korzystania z transportu publicznego, dwa to miasto powinno wymienić autobusy za swoje środki a nie pomocowe, za środki pomocowe powinno być coś bardziej innowacyjnego, założę się że za pół roku po ocenie okaże sie że pasażerów nie przybyło. pozdr
  już oceniałe(a)ś
  16
  4
  Dzięki buspasom autobusy w szczycie pokonują trasę zdecydowanie szybciej, ale co z tego gdy na przystankach kierowca czyta przez kilka minut gazetę aby odjechać zgodnie z rozkładem jazdy.
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Mam nadzieję, że nowe autobusy, Centrum Zarządzania Ruchem oraz tablice na przystankach zostały również poświęcone przez kapłana. Fotorelacja posiada pewne braki... :(
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  Rzeszowski program transportowy to klasyczna propagandowa porażka obecnej władzy samorządowej. Cele ideologiczne słuszne tylko wypatrzenia wielkie, no i w wielu kwestiach zawinił czynnik ludzki. Głośne zapowiedzi, wywoływanie społecznych emocji i zachwytu i... klops. Opóźnienia na całej linii, a co najciekawsze za te ludzkie błędy nawet przysłowiowy włos z głowy nie spadł żadnemu urzędnikowi (czyt. lewicowej pani nauczycielce i ziemnemu archeologowi rodem z SLD). Jakby jednak nie spojrzeć to była, jest i długo jeszcze będzie super promocja Ratusza. Stara socjalistyczna PROPAGANDA SUKCESU w nowych barwach pod kierownictwem Naczelnika Miasta Rzeszowa. Nawet badziewną fontannę i zakręconą kładkę przyćmiło medialnie, taka to wyższość w sukcesach władzy. Prawdą jest, że zyskał potrochę pasażer i to też nie tak do końca, bo ZTM kupił nowe autobusy, ale kierowanie nimi powierzył dotychczasowym kierowcom rzeszowskiego MPK. Cóż powstało (?) - otóż stare chamstwo wobec pasażerów i prostackie nawyki...w nowym pięknym opakowaniu. Temat rzeka... Kolejna sprawa- w zapowiedziach miały być śluzy dla autobusów, a nie dość że powstała tylko jedna, to jest to porażka na skalę światową. No i tak na koniec kładąc na szalę temat specjalnych pasów dla autobusów, to sądzę że w zdecydowanej części utrudniły one życie kierowcom innych pojazdów powodując ogromne korki na miejskich ulicach, a ponadto pogorszyły komfort jazdy również i pasażerom ponieważ jadące bez utrudnień autobusy stoją teraz bezczynnie po przystankach odczekując swojego czasu odjazdu. Wniosek jest jeden, że wraz z wprowadzeniem buspasów powinna natychmiast nastąpić korekta rozkładów jazdy by wyeliminować wszelkie przyspieszenia w rozkładzie jazdy. No ale to jest właśnie ta ciemna strona propagandy sukcesu naszej rzeszowskiej władzy, a korzyć największa to chyba dla mediów, bo mają przynajmniej o czym pisać. BRAWO biurokratom z Ratusza i ZTM!!!
  już oceniałe(a)ś
  7
  6
  Co narzekacie? 80 autobusów z klimą działa? (dziś sprawdzałem)... działa. Co byście chcieli żeby Wam automat do biletów loda robił czy bezrobotny Do Bulu przystanki czytał live z tylnego siedzenia?
  już oceniałe(a)ś
  12
  20