Więcej
  Komentarze
  OPAMIETAJCIE SIE LUDZIE I POMYSLCIE PIĘĆ RAZY NA KOGO ZAGŁOSOWAĆ!!!! Do zrobienia nadal jest i nadal bedzie dużo ale nie dajcie sobie wmówic ze czarne jest białe!
  @esque właśnie po 8 latach opamiętaliśmy się. Nigdy więcej PO - nigdy więcej pseudo-lewicy!! Nigdy więcej nie damy oszukac się tym dla których ojczyzna to kamieni kupa!!
  już oceniałe(a)ś
  20
  87
  @esque Na PiS a później na narodowców na listach Kukiza.
  już oceniałe(a)ś
  11
  64
  @esque Jak tu wierzyć michnikoidom? Wszystkie lemingi gardzą polskim "ciemnogrodem", a najbardziej podkarpackim. Wyjątkowo podłe i kłamliwe jest ukazywanie efektów przedsiębiorczości tamtejszych ludzi zdjęciami fabryk, galerii handlowych i lotniska. Rząd nie przyłożył maleńkiego palca do powstania lotniska czy pięknych galerii handlowych, to wyłącznie zasługa ciężkiej harówy miejscowych, a teraz macie czelność pokazywać to na dowód "Polski w rozkwicie"? Więc wy się o podkarpacki ciemnogród nie martwcie. Podkarpacki ciemnogród ściągnął do swojej doliny lotniczej kolejny zakład Rolls-Royce do spółki z Hispano-Suiza, który będzie produkował przekładnie do pełnej gamy silników lotniczych na rynek cywilny, np. do dreamlinera i zatrudni ponad 200 wykwalifikowanych pracowników. I to bez łaski rządu ciemogrodzianie sobie poradzili. Bez chwalenia się, bez pompowania balonika jak flinstone i reszta waszej nieudacznej powskiej bandy, że jauguar postawi fabrykę. Więcej, przez lata region był sukcesywnie pomijany w planach modernizacji infrastruktury i tylko zobowiązaniom wobec UEFA w związku z przygotowaniami do Euro powstała tak dumnie pokazywana autostrada do granicy z ukrainą, zresztą nie dokończyli jej do tej pory w całości, a buble na już wybudowanych sa odkrywane codziennie.
  już oceniałe(a)ś
  19
  61
  @esque Nie chodzi o ruinę struktury drogowej, kolejowej - chociaż w niektórych miejscach Polski nadal nie jest za różowo - chodzi o skandaliczny system sądownictwa, prokuratury, zaniedbania służby zdrowia, błędy w edukacji, służbach wewnętrznych, całkowicie niedoinwestowany system sieci energetycznych i robiący bokami system wytwarzania energii - budowa wiatraków nie załatwi sprawy. I wreszcie bezrobocie i beznadziejne płace (oraz podejście do pracobiorców) - wypychające, szczególnie młodych ludzi na emigrację (za ich wykształcenie płaciliśmy - my wszyscy). I na koniec, pomimo bzdurnym artykułom, ze to generalnie emeryci doprowadzają do zapaści finansów - tylko częściowo prawdziwe - RZECZYWIŚCIE GRUPA UPRZYWILEJOWANYCH SĘDZIÓW, PROKURATORÓW, WOJSKOWYCH, POLICJANTÓW i GÓRNIKÓW - OSKUBUJE FINANSE BOLANDY ... ALE RESZTA MA NIECIEKAWIE, WIELU CIERPI ZWYCZAJNĄ BIEDĘ ...
  już oceniałe(a)ś
  7
  23
  @esque Przede wszyskim sugestia powinna brzmieć "idździe głosować".
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  @alert987 A potem na Kononowicza! Niech żyje Kaczyński - niech nie będzie niczego!
  już oceniałe(a)ś
  17
  2
  @biedronia-czerska >>>>>Nie chodzi o ruinę struktury drogowej, kolejowej - chociaż w niektórych miejscach Polski nadal nie jest za różowo - chodzi o skandaliczny system sądownictwa, prokuratury, zaniedbania służby zdrowia, błędy w edukacji, służbach wewnętrznych, całkowicie niedoinwestowany system sieci energetycznych i robiący bokami system wytwarzania energii<<<< Trudno się nie zgodzić, że w wymienionych obszarach jest jeszcze dużo do zrobienia. Z całą pewnością jest. Warunkami koniecznymi są spokój społeczny, dalszy wzrost, przyjazne stosunki z UE i NATO, a przede wszystkim zrównoważony budżet. Teraz odpowiedz sobie sam, czy wybór partii której tożsamość wynika z szukania wrogów i której obietnice albo są oszukańcze, albo doprowadzą do ruiny budżetu jest najlepszą drogą do poprawienia stanu gospodarki i wzrostu dobrobytu? Acha, proszę nie nazywaj mojej ojczyzny w tak obraźliwy i pogardliwy sposób. Nawet jeśli nie jest doskonała - tak przyzwoity Polak nie robi.
  już oceniałe(a)ś
  17
  2
  @rufus-1 cyt. "Nigdy więcej PO - nigdy więcej pseudo-lewicy!!"... no właśnie zagłosujmy na PRAWDZIWĄ lewicę czyli braci Kaczyńskich (ups, już tylko jeden się ostał)... po co nam pseudo-lewica, lepsza ta prawdziwa czyli PIS
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  @esque I nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe że białe! PREZES
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Pis dojdzie do władzy, to wszystko zrujnują. Taka Polska im się marzy.
  @janocz "wszystko zrujnują. Taka Polska im się marzy" To się zgadza tylko częściowo. Nie, nie marzy im się. Myólę że nikomu się nie marzy. I tak, zrujnują. Niechcący i przy okazji zajmowania się wojną z wyimaginowanymi wrogami, skonstruowanymi przez siebie aferami i rozwalania budżetu w celu spełniania obietnic niemożliwych do zrealizowania.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  To prawda!!! Podkarpacie i Polska w ruinie! Intelektualnej!!! To tu w ciemnym rogu Polski największe wpływy ma KK.Najwięcej rezydencji wielebnych,kościołów i majątków.No i ruina zaczyna się od tego.Sutannowi nigdy nie spoczną w ogłupianiu plebsu głównie ze wsi.To ich jedyna szansa na utrzymanie wpływów,majątków,wyłudzeń i władzy.Pobożny "lud pisowski" i zausznicy kościelni nigdy tutaj rozumkiem nie grzeszyli i słowo plebana traktują do dziś jako polecenie przywódcy ideowego i religijnego.Dlatego tu taka pustynia intelektualna (dotyczy tylko wiochy i parafii) nadzwyczajne zacofanie i głupota.Więc jest coś na rzeczy z tą ruiną.Pod sufitem i deklem oczywiście, zaczadzonych ideologią niejakiego proroka i papieża z Torunia.Reszta całkiem dobrze wygląda.Niekiedy nawet lepiej niż w innych regionach.Tu trzeba szukać przyczyn ruiny wszelkiej (bez majętności kościelnych) i nie karmić potwora,co jest osiągalne poprzez odstawienie od cycka państwowej kasy jego służebnych.No i uświadamianie ciemnego ludu bożego.Z tym już trudniej będzie.
  @janan2 kiedyś była słynna uczelnia z Jarosławia, mieniąca się wyższa a szczególnie jej bogobojny rektor, mocno lokalnie umocowany z PiS. Do dzisiaj pewnie dorobił się kilku wyroków a z kilku kolejnych udało mu się wyślizgać.
  już oceniałe(a)ś
  31
  1
  @janan2 Za tę mowę nienawiści powinien ścigać cie prokurator. <To tu w ciemnym rogu Polski największe wpływy ma KK.Najwięcej rezydencji wielebnych,kościołów i majątków.> Na pewno wszystko dokładnie policzyłeś, podaj dane. Zresztą, czy o źle? Pełno tutaj nie tylko kościołów, ale i synagog, zborów itp. Chcesz zamykać świątynie i zabraniać odprawiania obrzędów religijnych, bo ci się to nie podoba? Kto jest twoim idolem Stalin, Mao, czy obaj? <Pobożny "lud pisowski" i zausznicy kościelni nigdy tutaj rozumkiem nie grzeszyli i słowo plebana traktują do dziś jako polecenie przywódcy ideowego i religijnego. Dlatego tu taka pustynia intelektualna (dotyczy tylko wiochy i parafii) nadzwyczajne zacofanie i głupota.Więc jest coś na rzeczy z tą ruiną.> Znowu mowa nienawiści i mijanie się z prawdą. Żeby obnażyć twoją głupotę wystarczy spojrzeć na wyniki matur na tle Polski i to gdzie ulokował się najbardziej zaawansowany - lotniczy przemysł. W tym ciemnogrodzie właśnie. <Pod sufitem i deklem oczywiście, zaczadzonych ideologią niejakiego proroka i papieża z Torunia.> Chcesz zabronić nadawania jakiemuś radiu, i słuchania audycji, bo ci się to nie podoba? Tym razem inspiracją chyba był sam Adi, który wprowadził karę śmierci za słuchanie BBC.
  już oceniałe(a)ś
  3
  53
  @zlodziej donald Debil z nickiem, który jest najdobitniejszym przykładem mowy nienawiści poucza innych, szczyt pisuarowego bezczelności.
  już oceniałe(a)ś
  45
  3
  @bodo9 Miało być pisuarowej oczywiście.
  już oceniałe(a)ś
  13
  3
  @zlodziej donald "mowa nienawiści" - oto skrót myślowy kruchty wobec ludzi o otwartym umyśle, bacznie obserwujących
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @janan2 Masz rację, ale poczekaj jeszcze chwilkę do października, jeśli wygrają, to już w tym momencie ruina zacznie kwitnąć; wspomnisz moje słowa.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @zlodziej donald Jak to jest mowa nienawiści to wy pisowcy juz dawno wszyscy co do jednego powinniście wisieć. Bo to co wy wyprawiacie przekracza wszelkie granice przyzwoitości. I robicie to od lat. A prokuratorem to nie strasz kościelno pisowski pachołku bo tylko to potraficie. Ale trafi kosa na kamień osKoecia. Sie wasze bezczeln ehucpy, straszenia i połajanki. Coraz więcej Polakow na dosyć waszej bezczelności, chamstwa zastraszania i pamiętaj kto mieczem wojuje od miecza ginie. Radzę wam to zapamietać pisowskie zakute łby.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @clex3 Do dzisiaj PEWNIE? Oj, jakżesz konkretne są Twoje dane. Zaczyna się. Ci, którzy najmocniej agitowali za WSPÓŁPRACĄ ponad podziałami, nagle nauczyli się używać ironii.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cynizm i ku...two PISowych prawdziwych patriotów przekracza wszelkie normy. Głosujcie na tych rządnych władzy bęcwałów a obudzicie się w gułagu ala PIS
  już oceniałe(a)ś
  257
  27
  Wystarczy porównać dwa miasta Podkarpacia, Rzeszów i Przemyśl. W Rzeszowie PiS nigdy nie dorwał się do władzy i dlatego jest to jedno z najlepiej rozwijających się polskich miast, oraz Przemyśl, gdzie od początku swojego istnienia władzę dzierży PiS, a miasto powoli odchodzi w niebyt. Jest duża szansa na objęcie całego kraju przemyskim eksperymentem, wg pomysłu ekonomicznych analfabetów pisiej proweniencji.
  @crimen Każde miasto niewojewódzkie przeżywa mniejszą lub większą zapaść w porównaniu z każdym miastem wojewódzkim.
  już oceniałe(a)ś
  11
  73
  @smalltownboy Zwłaszcza takie miasta jak Bełchatów, Rewal, Drawsko Pomorskie i kilka tysięcy innych są zrujnowane jak na zdjęciach.
  już oceniałe(a)ś
  30
  1
  @dudekszaw Platfonsy, nie dociera czym jest ta ruina? Napisałem wyżej post o tym. To nie są fasady budynków i aquaparki. Nie na tym polega ta ruina, ale propaganda rodem z PRLu to pokazuje jako sukces i stado baranów się cieszy i plusuje a prawdę minusuje.
  już oceniałe(a)ś
  4
  9
  Pisi maja w glowie specjalny software, pozwalajacy widziec czarne jako biale, i odwrotnie. Software ten maja nawet wpisany w pisi mit zalozycielski. Wszelkie proby wmowienia pisim, ze czarne jest czarne, a biale- biale, sa w zwiazku z tym skazane na porazke.
  już oceniałe(a)ś
  212
  39
  Przeciez PiS"wybudowal"3 miliony mieszkan,droge przez Rospude, teraz Duda da kazdemu dziecku 500zl . Ruina to jest w Ich glowach.
  @Janina Goszczynska A dlaczego nie 1000 zł i dla każdego obywatela... Przekopali Mierzeję Wiślaną... Techniczny z tabletu wyjaśniał, dlaczego nie ma tych 3.000.000 mieszkań. PiS dało pomysł a PO nie wybudowało.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Na Podkarpaciu rządzą na zmianę PISiory z Gumofilcami. Bez komentarza.
  @jacutin To jest absolutnie doskonałe połączenie elit władzy: PISiory, Gumofilce i Pedofile. I takie jest właśnie Podkarpacie.
  już oceniałe(a)ś
  10
  2