Więcej
  Komentarze
  Z tymi samochodami to jakaś lipa. Jak można do tego stopnia ograniczyć dobry projekt, jedynie ze względu na auta, nie mówiąc o tym żeby nic im przypadkiem nie przeszkadzało w jeździe po deptakach Tak poza tym miasto powinno się zająć renowacją kilku kamienic na 3 Maja, mianowicie: kamienic nr 11, 14 i 16 (które przed wojną były bogato dekorowane, a do dziś nic z tych dekoracji nie zostało) i tych pod adresem Jagiellońska 1 i Zamkowa 32 (róg 3 Maja - Jagiellońska i róg 3 Maja - Zamkowa)
  już oceniałe(a)ś
  19
  2
  Włodarze, zobaczcie co zrobili z samochodami w Sopocie i czegoś się nauczcie.
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  "... Co się zmieni, a co nie na ul. 3 Maja... " Samochody na deptaku... Pieniądze spore... Myślenie urzędników... Nie zmieni się wiele... ;-)
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Akurat tam samochodów nie powinno być w ogóle.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Pożyjemy zobaczymy jak to będzie. Najbardziej cieszy mnie informacja, że od 13 grudnia będzie kurowało pendolino z Gdyni do Rzeszowa. Nareszcie będe mogła wygodnie dojechać do rodzinnego miasta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Czasem trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu." Giuseppe Tomasi di Lampedusa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kasa z unii zamiast na poważne inwestycje idzie na upiększanie. Bokiem to nam wyjdzie za kilka lat.
  @elinstal Człowieku po co piszesz jakieś brednie. Rzeszów w pozyskiwaniu środków z UE jest w czołówce miast Polski ,wiele inwestycji zostało dzięki temu wykonanych ,więc nie wyjeżdżaj z czymś o czym nie masz pojęcia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0