Więcej
  Komentarze
  Duże, ładne osiedle, piękny park (z brudnym i śmierdzącym zbiornikiem wodnym). Jedna droga dojazdowa ul. Bł. Karoliny, a tak to same małe wąskie (ul. Pańska, Sanocka). Nowoczesna szkoła =, żłobek i przedszkole (jak na takie duże i ciągle rozbudowujące się osiedle to za mało). Jak ktoś myśli że jego dziecko dostanie się tu do żłobka lub przedszkola - to ma wybujałą fantazję, żadnych szans! Mało miejsc do uprawiania sportu. Bardzo mało miejsc parkingowych. Katastrofalne wygląda sprawa sklepów spożywczych (monopol ma Biedronka, 2 małe Społem i 2 warzywniaki). A o Spółdzielni to się szkoda wypowiadać bo nic nie robią tylko kase chcą!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No właśnie - jedna droga dojazdowa. Coś się stanie i nie ma jak wyjechać z tego osiedla. Czas może już najwyższy aby przebudować choćby ulicę Pańską.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Osiedle jest. Tylko życia nie widać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Osiedle niestety jest juz za duże, zrobiłą się taka typowa miejska sypialnia z wszystkimi jej wadami. Najważniejszą wadą jest jedna jedyna droga dojazdowa i budowa ronda niczego tu nie rozwiązała. Brakuje od lat zapowiadanego przez Radną Kazimierczak wiaduktu. Ponadto problematyczna jest sama Spółdzielnia i pracownicy osiedlowej administracji. Wszystko wyglada bajecznie pięknie zanim nie wpłacimy pieniędzy na mieszkanie potem zaczyna się ksiązkowe olewannie mieszkańców.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0