Więcej
  Komentarze
  A kiedy zaplecze szpitala np: ostatnia droga tuż po, lub Wilkowyja piec krematoryjny, zaplecze. Tam właśnie kiedy raz poszedłem siusiu, zobaczyłem coś, czego nie opiszę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ciekawe lotnisko, zero samolotów, cicho i spokojnie. Kiedyś kontrolerzy obszaru mieli sporo roboty, bo był duży ruch ze wschodu na zachód po 984, po zestrzeleniu przez wojsko ukraińskie samolotu malezyjskiego ruch ustał, leca tylko ukraińskie samoloty i te do Lwowa i Kijowa z zachodu. Ostatnio wzdłuż wschodniej granicy śmigają co kilka dni z hukiem samoloty wojskowe. A czytałem gdzieś, że lotnisko jest jednym z najlepszym w Europie, pas mają erzeczywiscie drugi po Okęciu, i tłoku nie ma.
  @sceptyk31 Niestety, ale jesteś w błędzie. Ruch nad Rzeszowem jest w dalszym ciągu duży, ale ten odbywa się poza przestrzenią powietrzną kontrolowaną przez wieżę w Jasionce (steruje nim Warszawa, obywa się na dużych wysokościach). Ruch ten możesz obserwować osobiści na stronie flightradar24
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kmdr_rohan Ależ ja mam te strone od lat i z niej korzystam. A w okolicy Rzeszowa samolotów jest o połowę mniej niż kiedyś, mam na myśli przede wszystkim UL984 biegnący przez Polske od Starzawy na granicy z Ukraina do mniej więcej Cieszyna, pod Rzeszowem gdzieś nad Kielnarową.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @sceptyk31 Więc powinieneś również widzieć, co dzieje się na UL999 i UM957, gdyż po wprowadzeniu przez Ukrainę embarga na przelot samolotów rosyjskich nad swoim terytorium, cały ruch z Moskwy na południe Europy (Od Włoch po Mołdawię) idzie własnie tymi drogami. A Jasionka tu "ni pri cziom".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niesamowity widok na Jumb-jety z Majami nie mieszczące się na płycie postojowej. A na serio - niesamowity widok na kolejne likwidowane połączenia. Kolejni "fuchowcy" na stanowiskach kierowniczych pokazują, na co ich stać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Podobno wycieczki z Heathrow przyjezdzaja by ja zobaczyc ... w zwazku z budowa 3-go pasa Na Luton stoi.. tez z lat 80 tych i spelnia zadanie ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niedługo to tam będą jedynie przeloty much kontrolować. Ryanair skasował połączenia do Berlina, a na swoją bazę wybrał Poznań.
  @Pisul Minimus Tak tak pozdrawiam zazdrosny Lublin
  już oceniałe(a)ś
  0
  0