Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Byłem tydzień temu, zawieźli mnie na 3go Maja - mało co nie dostałem łychą od koparki w głowe. Gdzie BHP? Kto kieruje tym cyrkiem? Przechodnie chodzą miedzy nieoznaczonymi wykopami i pracującym ciężkim sprzętem! Tylko w polszy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  bez wątpienia najbardziej obskurnym i najbrzydszym miejscem w Rzeszowie, jest osiedle TYSIACLECIA i okolice. Po pierwsze kładka na torami i to co jest od strony ul. Kochanowskiego to jak "modelowe" slamsowe widoki, po drugie wiaduk nad torami przez który się wjeżdża od strony południowo-wschodniej na osiedle, po trzecie zakłady drobiarskie, po czwarte ul. Siemińskiego i większość widoków jakie tam są, po piątek sam bloki, większość z obskurną blachą, po szóste całe osiedle mimo, że zielone to wywołuje strach dla osób przechodzących tam tędy. Brrrr, podsumowując TYSIĄCLECIA najbrzydsze miejsce w Rzeszowie i jedno z brzydszych w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Parking bezpłatny przy ul. Szopena naprzeciwko szpitala, zwłaszcza po deszczu jest to hańba dla miasta
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mit o zadbanym Rzeszowie został bezlitośnie obnażony.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zapraszam do "niby parku" co parkiem nie został. Między Wyzwolenia a Raginisa. Ferenc zrób coś w koń
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Brakuje tu jeszcze zdjęcia okolic rogu Wyspiańskiego i Witosa (w miejscu wyburzonego lodowiska z widokiem na sypiący się obskurny budynek na terenie Resovii...)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szkoda, że brakuje zdjęcia ul.arystokrackiej, to dopiero jest żenujący widok
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Rok 2017. Już nie furmanki, a samochody wciąż stoją w korkach, bo ulica pod wiaduktem jest jednokierunkowa. Ruch puszczany jest wahadłowo. " czy autor wie, co oznacza pojęcie "jednokierunkowa"? to znaczy, że można nią jechać tylko w jednym kierunku (albo góra albo dół, północ albo południe, itp.) - wahadłowo oznacza, że raz puszcza się pojazdy w jednym kierunku, a raz w przeciwnym, więc definicji ulicy jednokierunkowej nie spełnia, gdyż pojazdy jeżdżą w obu kierunkach. a dlaczego nie ma na tej liście kościołów? szczególnie tego przy rondzie Pobitno pomalowanego na różowo?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0