Jarosław Kaczyński spotkał się ze zwolennikami PiS-u na Podkarpaciu, jednym z najsilniejszych bastionów swojej partii. Ale nawet tu usłyszał niewygodne pytania. - Nawet na tej sali są ludzie Putina - kontratakował prezes, podgrzewając emocje na sali.

Kampania PiS przed wyborami samorządowymi trwa. Najważniejsi politycy PiS jeżdżą po Polsce na spotkania ze swoim elektoratem pod hasłem "Budujemy wspólnie". Miesiąc temu podobne spotkanie odbyło się w Rzeszowie, gościem była Beata Szydło.

W niedzielę konwencja PiS odbyła się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Leżajsku. Tym razem z gościem spotkania był prezes PiS Jarosław Kaczyński. Zwolennicy PiS-u musieli okazać dużo cierpliwości, bo zapowiadane na godz. 15 spotkanie opóźniło się o pół godziny. W trwającym godzinę przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego nie było nic nowego: straszenie Zielonym Ładem, wejściem do strefy euro, imigrantami, a nade wszystko partią Donalda Tuska, którą prezes PiS  po raz kolejny wprost nazwał partią niemiecką. - Dołować Polskę to cel obecnej władzy, to misja Tuska - mówił Jarosław Kaczyński w Leżajsku. Ciekawie zrobiło się dopiero wtedy, gdy można było zadawać pytania z sali.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ich już nie ma! Tiwarzystwo oderwanych od rzeczywistości świrów! Nie pozwólmy aby kiedykolwiek ci ludzie i ich wyznawcy mogli narzucić nam swoje urojenia
  @premie-nam-sie-naleza
  Jeśli to był zamach, to dlaczego Kaczyński i siostrzenica prawomocnie pobrali odszkodowania za WYPADEK? W razie zamachu, nie wypłaca się takiego "zadośćuczynienia". Albo albo.
  już oceniałe(a)ś
  73
  0
  @premie-nam-sie-naleza
  Za zbrodnię smoleńską powinni odpowiedzieć :
  1. inicjator Jarosław Kaczyński ,
  2. Bezpośredni organizatorzy : Andrzej Duda i Jacek Sasin
  Oto fragment rozmowy Jarosława K z bratem
  :Kiedy stwierdzono, że samolot prezydencki nie powinien lądować na lotnisku Siewierny z uwagi na jego zły stan techniczny, Jarosław Kaczyński powiedział do brata Lecha Kaczyńskiego
  "brak zgody na lądowanie samolotu jest uniemożliwianiem wykonywania obowiązków Prezydentowi RP. Nie zgadzaj się na żadne lotnisko zastępcze". Tak też zachował się Lech Kaczyński. Bracia Kaczyńscy ponoszą winę za śmierć 95 osób.

  Jeśli będzie proces w sprawie katastrofy. na chwilę obecną nikt nie wniósł pozwu prywatnego, a z powództwa publicznego też nie można, gdyż fizyczny sprawca nie żyje (pilot). pozew przeciwko j.k. może ewentualne wnieść jakaś rodzina lub związek rodzin ofiar katastrofy
  już oceniałe(a)ś
  32
  0
  @premie-nam-sie-naleza
  Dokładnie tak, oni są już na śmietniku historii, ale jak widać i słychać to najwierniejszym agentem Putina jest tradycyjnie Jarosław za przeproszeniem na K.
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  @premie-nam-sie-naleza
  Natychmiast go pozwać o kłamstwo - a kto np.: rodziny ofiar , prawdziwa komisja ds. wypadków lotniczych !!!
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @premie-nam-sie-naleza
  Ale "ludzie Putina" na sali rzeczywiście byli - a pierwszy z nich to Jarosław Kaczyński.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  @premie-nam-sie-naleza
  Nie ma? Oni niestety wciąż są i brużdżą, sampanprezes jak szczuł, tak dalej szczuje, a zmanipulowany beton, ze zmianami w mózgu, tym wszystkim sie zachwyca, skandując imię tego oszalałego z nienawisci starca.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Ruski agent, zwykły złodziej i jeszcze na dodatek krytyk teatralny. Z tego Naszczalnika to prawdziwy człowiek Renesansu na wszystkim się zna.
  @ktop
  na wszystkim sie zna, czyli na niczym
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  @ktop
  Może mlaskacz powinien ujawnić majątek !
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  "Nawet na tej sali są ludzie Putina - kontratakował prezes, podgrzewając emocje na sali."
  Ba, nawet na mównicy!
  już oceniałe(a)ś
  32
  0
  @ktop
  Najwyraźniej pozazdrościł Glapińskiemu z tą nawijką.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @ktop
  Człowiek Bezsensu a nie renesansu))
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Tusk ma pokazywać majątek? Ani go nie ukrywa przepisując na żonę, ani jego źródła nie budzą wątpliwości. Panie Morawiecki, pokaż pan majątek żony - jak obiecałeś.
  @ajednaknie
  Owszem przepisał na żonę. Majątku nie ukrywa a zrobił to nie wiedząc czy pisiorom nie przyjdzie na myśl jakaś dęta konfiskata. Źródła są zupełnie legalne .
  już oceniałe(a)ś
  35
  0
  @ajednaknie
  Tusk piastował - i nadal piastuje - ważne i dobrze płatne stanowiska w kraju i za granicą, zna języki, ma światowe obycie i jest poważany w świecie polityki.
  Kaczyński nie ma żadnego z tych przymiotów.
  Nie ma żadnego powodu aby Kaczyński porównywał się z Tuskiem bo nie dorasta mu do pięt.
  już oceniałe(a)ś
  62
  0
  @ajednaknie
  "Ja mam po rodzicach taki bliźniak (...). Poza tym mam trochę oszczędności, no bo jak przejdę na emeryturę, będę potrzebował pieniędzy, żeby sobie wynajmować samochód, bo samochodu nie mam." Nieudacznik, skoro ani majątku ani prawa jazdy nie ma, tylko po rodzicach.
  już oceniałe(a)ś
  34
  0
  @tomek29kce
  Bliźniak ma po poprzednich właścicielach, którym komuna go zrabowała dla swoich piesków, a nie po rodzicach
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  @ajednaknie
  Kaczyński sam niech pokaże majątek. Ale nie ten bliźniak i pensję poselską, bo to wszyscy znają. Niech się pochwali tym co wyprowadził do spółki Srebrna, czy Fundacji im. L. Kaczyńskiego. Bo tam są prawdziwe pieniądze, i te po PRL-u i te wypompowane ze spółek skarbu państwa i państwowych dotacji przez ostatnie 8 lat.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  @JohnLocke1983
  Może z Kremla coś na działalność skapło?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  ?Nawet na tej sali są ludzie Putina? - tak, jeden nawet przemawia!
  @Hector_Popel
  Zaszczaniec jest obsrany ze strachu.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @Hector_Popel
  Mlaszczał i konfabulował
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Obrzydliwy staruch potrafił się zdobyć tylko na wyzwiska i insynuacje głupoty (jak w piaskownicy - a ty gupi jesteś!) wobec tego pana, który zadał pytanie, a dobrze wytresowana publika 60+ natychmiast zagłuszyła kwestię bałwochwalczymi okrzykami i klaskaniem.
  Porównajmy sobie to chamskie babsko wyrywające mikrofon człowiekowi, na które kaczek nie miał z góry przygotowanej odpowiedzi z panią Moniką Wielichowską, która na spotkaniach z Tuskiem wręcz wyszukiwała wśród publiczności osoby, po których spodziewała się trudnych pytań, a potem czekała, aż przyszły premier udzieli kulturalnej odpowiedzi bez miotania wyzwiskami i nazywania ludzi "głupimi".
  Przecież kaczyści są kulturowo i kulturalnie ciągle w epoce kamienia łupanego.
  @Lasentinelle
  Sorry, zjadło mi fragment zdania: chamskie babsko wyrywające mikrofon człowiekowi zadającemu pytanie, na które kaczek nie miał z góry przygotowanej odpowiedzi
  już oceniałe(a)ś
  28
  0
  @Lasentinelle
  Ale wolski lud lubi to.
  Bo jest taki sam.
  już oceniałe(a)ś
  36
  0
  putiniarz, który stworzył religię smoleńską i podzielił Polaków na patriotów i zdrajców. Hańba domowa
  już oceniałe(a)ś
  200
  0
  Jarosław Wissarionowicz, nasz rodzimy Wielki Językoznawca, zna się także na teatrze. Oraz na sztuce latania.
  już oceniałe(a)ś
  197
  0
  jarku, nawet na Podkarpaciu, w twoim ukochanym bastionie ludzie się budzą i zadają ci proste pytania. Bardzo proste. A ty mieszasz ich z błotem, choć wiernie na ciebie głosowali. Staczasz się jarku bardzo, bardzo szybko. Nawet dla własnych wyborców stajesz się zwykłą zacietrzewioną ścierką. I wiesz co? Cieszy mnie to. Takiego chama jak ty, tak zajadłego chama Polska dawno nie znała. Jesteś zakałą.
  @jedno_japko
  i przekleństwem Polski.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0